مدیران خودروکارمانیا

عبور فروش جهانی برند لوکس نیسان از رکورد ۲۰۱۵

عصر خودرو- برند لوکس اینفینیتی نیسان موتور احتمالا سال ۲۰۱۶ را با فروش بالاتر از ۲۱۵ هزار خودرو که سال گذشته در سراسر جهان فروخت به پایان خواهد رساند.

عبور فروش جهانی برند لوکس نیسان از رکورد ۲۰۱۵
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایسنا، اینفینیتی اعلام کرد فروش جهانی این برند در نوامبر به 20 هزار و 50 دستگاه رسید که پنج درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشت. فروش این برند در فاصله ژانویه تا نوامبر به حدود 204 هزار دستگاه بالغ شد که شش درصد رشد داشت.   

  رونالد کروگر، مدیر جهانی اینفینیتی به رویترز گفت: نیسان موتور پیش بینی ارائه نمی دهد اما اگر به آمار نگاه کنیم، درمی‌یابیم که رکورد فروش سالانه را در پیش داریم.

  کسب و کار اینفینیتی در سراسر جهان با کمک مدلهای جدید از جمله سدان اندازه متوسط Q60 و شاسی بلند کامپکت QX30  رشد کرده است.

  اینفینیتی در نوامبر بیش از 12112 خودرو در آمریکا فروخت که چهار درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشت و میزان فروش در فاصله ژانویه تا نوامبر، به بیش از 120 هزار دستگاه رسید که یک درصد رشد نشان داد.

  در چین این برند بیش از چهار هزار خودرو فروخت که شش درصد افزایش داشت و میزان فروش در فاصله ژانویه تا نوامبر، به حدود 37 هزار دستگاه رسید که سه درصد رشد داشت.

  بر اساس گزارش رویترز، برند لوکس نیسان در 11 ماه نخست سال جاری میلادی بیش از 15200 خودرو در اروپای غربی فروخت که 143 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشت. فروش مدلهای سدان Q60 و شاسی بلندQX30  به این رشد کمک کرد.

   

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط