کارمانیاآریا دیزلDS

مدیرعامل سازمان حمل و نقل همگانی محمودآباد:

ناوگان حمل و نقل همگانی شهر محمودآباد نوسازی شد

عصر خودرو-مدیرعامل سازمان حمل و نقل همگانی شهر محمودآباد گفت: ناوگان حمل و نقل همگانی شهر محمودآباد با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد تومان نوسازی شد.

ناوگان حمل و نقل همگانی شهر محمودآباد نوسازی شد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر ، حمید صادقی  اظهار داشت: در سالجاری 137 خودرو با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد تومان نوسازی شده و تنها هفت خودروی فرسوده این ناوگان  نیز تا پایان امسال نوسازی می شوند.

  وی با اشاره به مشکلات ایستگاه تاکسی در محمودآباد گفت: در حال حاضر در شهر محمودآباد سه ایستگاه تاکسی وجود دارد که بر اساس نیاز سنجی های بعمل آمده عملیات اجرایی احداث چهار ایستگاه تاکسی واقع در ضلع غربی سه راهی شهر محمودآباد و بازار هفتگی جمعه و مسکن مهر و همچنین خیابان معلم جنب بانک کشاورزی از ابتدای بهمن ماه آغاز خواهد شد.

  مدیرعامل سازمان حمل و نقل همگانی شهر محمودآباد همچنین با اشاره به ظرفیت های این سازمان گفت: 283 خودرو تاکسی درون شهری و 51 تاکسی بیسیم در محمودآباد بصورت شبانه روزی در حال خدمت رسانی به شهروندان می باشند.

  حمید صادقی خاطر نشان کرد عدم وجود پایانه مسافربری در شهر محمودآباد یکی از معضلات اصلی شهروندان محمودآبادی به شمار میرود که بار ترافیکی سنگینی نیز متحمل شهر می سازد و بر اساس پیشنهاد این سازمان در جلسه شورای ترافیک شهرستان این نیاز اصلی شهر محمودآباد در حوزه حمل و نقل مسافران به تصویب رسیده و در حال گمانه زنی برای انتخاب زمین جهت احداث این پروژه هستیم.

  وی ضمن تبریک فرا رسیدن هفته حمل و نقل به عموم فعالان این حوزه از اجرای پنج ویژه برنامه به مناسبت این هفته در شهر محمودآباد خبر داد و گفت: در راستای قدرشناسی و تکریم از فعالان حمل و نقل برنامه های متعددی از جمله برگزاری جشنواره فرهنگی و ورزشی و جشن روز حمل و نقل و رژه مانور خودرویی و تجلیل از رانندگان فعال و برتر و ارائه خدمات رفاهی برای اعضای عضو این سازمان در نظر گرفته شده است که برگزار میگردد.

  صادقی همچنین با اشاره به نقش موثر این سازمان در ارائه خدمات در قالب سرویس مدارس به آموزش و پرورش از سازماندهی خودروهای سرویس مدارس در محمودآباد خبر داد و گفت : در سالجاری هفتاد پروانه فعالیت برای رانندگان سرویس مدارس صادر شد.

  وی در پایان مهمترین دغدغه رانندگان تاکسی در شهر محمودآباد را تردد و فعالیت خودروهای خطی و مسافرگیری در خارج از ایستگاه اختصاصی خود اشاره کرد و گفت: انتظار میرود مسئولین انتظامی و اعضای شورای ترافیک جهت رفع این مشکل رانندگان شهری اهتمام بیشتری از خود نشان دهند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • شماره ۳۹۲ هفته نامه
  • شماره ۳۹۲ هفته نامه
  • شماره ۶ دیجیتال
  • شماره ۳۹۱
  • شماره ۳۹۱
  • شماره ۳۹۰
  • شماره ۳۹۰
  • شماره ۳۸۹
  • شماره ۳۸۹
  آخرین بروزرسانی ۲۰ روز پیش
  آرشیو