کارمانیاآریا دیزلDS

عملیات اجرایی احداث جاده کمربندی مسجدسلیمان آغاز شد

عصر خودرو- عملیات اجرایی احداث جاده کمربندی مسجدسلیمان با حضور استاندار خوزستان آغاز شد.

عملیات اجرایی احداث جاده کمربندی مسجدسلیمان آغاز شد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۵:۰۰

  به گزارش  پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر، استاندار خوزستان عصر جمعه در مراسم افتتاح این طرح اظهار کرد: امیدواریم این پروژه و پروژه های دیگری همچون طرح ها و پروژه های فرودگاه، کارخانه آلومنیوم و پتروشیمی مسجدسلیمان در آینده ایی نه چندان دور، توسعه و آبادانی را در این شهرستان به ارمغان آورند.

  غلامرضا شریعتی با اشاره به اینکه خواسته مردم مسجدسلیمان احداث جاده میانبر برای این شهر است، افزود:احداث جاده کمربندی، مقدمه ایی برای احداث جاده میانبر است و به طور حتم با ایجاد جاده میانبر، با قرار گرفتن مسجدسلیمان در مسیر جاده ترانزیتی بین دو استان خوزستان و چهارمحال و بختیاری، شهرستان از حالت بن بست خارج می شود و در مسیر توسعه قرار می گیرد.

  وی با تاکید بر اینکه در احداث جاده میانبر مسجدسلیمان، باید نظرات اقشار مختلف شهروندان مسجدسلیمان لحاظ شود، افزود: باید به گونه ایی عمل شود که مناطق بیشتری از جاده میانبر بهره مند شوند و رضایت مردم جلب شود.

  شریعتی اظهار امیدواری کرد که با حمایت اداره کل راه و شهرسازی خوزستان و سایر مسئولان، عملیات اجرایی جاده کمربندی طبق برنامه ریزی انجام شده  با سرعت و با کیفیت رضایت بخشی به سرانجام برسد.

  استاندار خوزستان در خصوص پیگیری جدی پروژه های شهرستان مسجدسلیمان از جمله پروژه های پتروشیمی ،آلومینیوم و فرودگاه اظهار کرد: با پیگیری مجدانه ایی که صورت گرفته است در پروژه های پتروشیمی و آلومینیوم پیشرفت های خوبی  انجام شده است و ان شا الله با حل مشکلات احداث فرودگاه مسجدسلیمان، به زودی کلنگ سالن ترمینال فرودگاه مسجدسلیمان را به زمین خواهیم زد.

  خدمات مسجدسلیمان به ایران

  وی با اشاره به دوران طلایی و درخشان گذشته مسجدسلیمان و  خدمات زیادی که این شهرستان به ایران اسلامی داشته است، اظهار کرد: هم اکنون وظیفه ما به عنوان خدمتگزاران و مسئولان این است که این خدمات را پاسخ دهیم و جبران کنیم و با تعامل و همدلی افق روشن و توسعه مسجدسلیمان را رقم بزنیم

  به گزارش خبرنگار مهر، پروژه احداث جاده کمربندی مسجدسلیمان به طول 14 کیلومتر و عرض 25 متر با اعتباری بالغ بر 45 میلیارد تومان در مدت زمان 36 ماه  ساخته می شود.

  این جاده کمربندی که از مسیر منطقه تمبی تا دانشگاه آزاد این شهرستان امتداد دارد با هدف کاهش بار ترافیکی در مرکز شهر، کاهش تردد خودرو های سنگین و ترافیکی کارخانه جات احداث می شود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  نیسان
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   دکه مطبوعات
   • شماره ۳۹۲ هفته نامه
   • شماره ۳۹۲ هفته نامه
   • شماره ۶ دیجیتال
   • شماره ۳۹۱
   • شماره ۳۹۱
   • شماره ۳۹۰
   • شماره ۳۹۰
   • شماره ۳۸۹
   • شماره ۳۸۹
   آخرین بروزرسانی ۲۱ روز پیش
   آرشیو