کارمانیاآریا دیزلDS

سخنگوی شورای نگهبان پس از بازدید خطوط تولید ایران خودرو:

مرکز تحقیقات ایران خودرو نمادپیشرفت های این گروه صنعتی است

عصر خودرو- سخنگوی شورای نگهبان گفت: خودروسازی در ایران به صنعت مادر تبدیل شده و با وجود مطالبی که گاه از سوی برخی افراد یا حتی مسئولان شنیده می شود، به هیچ عنوان نمی توانیم به حذف یا تضعیف آن فکر کنیم.

مرکز تحقیقات ایران خودرو نمادپیشرفت های این گروه صنعتی است
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایکوپرس، عباس کدخدائی پس از بازدید سالن ها، خطوط تولید و مرکز تحقیقات ایران خودرو اظهار کرد: اگر مقامات، مسئولان و اقشار مختلف مردم بازدیدهایی از خطوط و سالن های تولید ایران خودرو داشته باشند، قطعا دیدگاه و ذهنیت آنها نسبت به این صنعت و  تولیدات داخلی عوض خواهد شد.

  کدخدائی ادامه داد: پیشتر وقتی از خودروهای ایرانی استفاده می کردیم،‌ ذهنیتی دیگری داشتیم  اما الان که با گوشه ای از تلاش، تخصص و برنامه های صنعتگران خودروسازی کشور از نزدیک آشنا شدم،‌ نگاه و دیدگاهی کاملا متفاوت با گذشته دارم و خواهم داشت.

  وی افزود: اعتقاد دارم که صنعت خودروسازی باید از سوی همه بخش ها حمایت شود. قوه مقننه می تواند با وضع قوانینی برای تسهیل فضای کسب و کار، صادرات و تقویت های مالی از این صنعت حمایت کند و لازم است قوه مجریه نیز در بحث ثبات مدیریت حرکت کند چرا که شاهد تحولات چشمگیر و برنامه های هدفمندی در سال های اخیر بوده ایم و باید این روند ادامه پیدا کند.

  سخنگوی شورای نگهبان اظهار کرد: از سالن های ساخت قطعات و موتور خودرو که بازدید می کردم، به این ذهنیت رسیدم که با روندی موجود به زودی شاهد تحولات اساسی در صنعت و تولیدات خودروسازی کشور خواهیم بود اما این ذهنیت در مرکز تحقیقات گروه صنعتی ایران خودرو، که به نوعی اتاق فکر صنعت خودرو کشور هست، به شکلی کامل و عمیق، عینیت گرفت و تحت تاثیر قرار گرفتم.

  کدخدائی گفت: در حال حاضر به اطمینان خاطر بیشتر دست پیدا کردم و می توانم بگویم که اگر از این پتانسیل حمایت و پشتیبانی لازم صورت بگیرد،‌ می توانیم همطراز کشورهای پیشرو در صنعت خودرو کشور حرکت کنیم و نیازهای کشور و منطقه را از منظر تنوع و کیفیت تامین کنیم.

  وی در پایان گفت: شاهد بوده ایم که گروه صنعتی ایران خودرو در حوزه جذب نخبگان و استفاده از توانمندی های داخلی کشور اقدامات بسیار خوبی انجام داده که بی شک استفاده از نیروهای جوان و خلاق می تواند به رشد و توسعه بخش های مختلف کشور منجر شود

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • شماره ۳۹۲ هفته نامه
  • شماره ۳۹۲ هفته نامه
  • شماره ۶ دیجیتال
  • شماره ۳۹۱
  • شماره ۳۹۱
  • شماره ۳۹۰
  • شماره ۳۹۰
  • شماره ۳۸۹
  • شماره ۳۸۹
  آخرین بروزرسانی ۲۰ روز پیش
  آرشیو