مدیران خودروکارمانیا

توقیف پژو پارس با ۶۴میلیون ریال خلافی

عصر خودرو- رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران از توقیف یک دستگاه پژو پارس با ۶۴ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال خلافی پرداخت نشده در پلیس راه دماوند خبر داد.

توقیف پژو پارس با ۶۴میلیون ریال خلافی
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایرنا ازمرکز اطلاع رسانی ستاد فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران، سرهنگ سیاوش محبی اظهارکرد: با هدف اجرای طرح های ضربتی برخورد با تخلفات رانندگی، مأموران پلیس راه دماوند یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس را در پلیس راه دماوند متوقف کرده و نسبت به بررسی مدارک و استعلام وضعیت خودرو اقدام کردند.
  وی گفت: با بررسی و استعلام سوابق مالک مشخص شد که این خودرو دارای 156 فقره تخلف جمعا به مبلغ 64 میلیون و 750 هزار ریال است که مالک نسبت به پرداخت آن اقدام نکرده است.
  به گفته وی، این خودرو تا زمان پرداخت خلافی به پارکینگ منتقل شد.
  محبی بیان کرد: با هدف اجرای بند هشت قانون رسیدگی به تخلفات راهنمایی و رانندگی درصورتی که مبلغ جریمه خودرویی به 10 میلیون ریال برسد پلیس راهنمایی و رانندگی مراتب را به مالک خودرو اعلام و چنانچه ظرف مدت یک ماه از تاریخ ابلاغ، مالک خودرو نسبت به پرداخت جریمه اقدام نکند، دستور توقیف خودرو صادر و از تردد آن جلوگیری خواهد شد.
  فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران تامین امنیت هفت شهرستان ورامین، قرچک، پیشوا، پاکدشت، پردیس، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط