خودروسازی ایلیاریمکس

شهردار منطقه ۲:

۱۰ جایگاه سـوخت کوچک مقیاس در تهران احداث می‌شود

عصر خودرو- شهردار منطقه ۲ از امـضای قرارداد احداث ۱۰ جایگاه سوخت کوچک مقیاس (تک سـو) بنزین، گازوئیل و CNG با هدف مدیریت زمان و صرفه جویی در هزینه احداث جایگاه در سطح منطقه خبر داد.

۱۰ جایگاه سـوخت کوچک مقیاس در تهران احداث می‌شود
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایسنا، رسول کشت پور با اشاره به احداث این جایگاه‌های کوچک سوخت در  منطقه 2 گفت: این جایگاه‌ها در ترمینال‌های مسافربری، پایانه‌های تاکسیرانی، توقف گاه‌ها، مجتمع‌ها و همچنین شهرک‌های مسکونی روباز کارآیی دارد.

  وی درباره اینکه ساخت جایگاه مقیاس کوچک با اهداف تسـهیل دسترسی به جایگاه های عرضه سوخت احداث می شوند، افزود: کاهش طول صف جایگاه ها، کاهش تملک اراضی، کاهش هزینه ساخت جایگاه بنزین، گازوئیل و CNG ، تسریع در امر اجرای جایگاه سوخت و امکان سرویس دهی با ایمنی کافی و خدمت رسانی بهتر به شهروندان در دستور کار قرار گرفت.

  بر اساس گزارش شهرنوشت، شهردار منطقه 2 با اشاره به اینکه این اقـدام از طریق انعقاد قرارداد مشترک با شرکت های زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری صنعت نفت صورت گرفته است، خاطر نشان کرد: در مراحل ساخت و نصب این مجاری عرضه سوخت تمامی استانداردها و الزامات بهداشت و همچنین ایمنی و محیط زیست به طور کامل رعایت خواهد شد، به طوری که در این باره توافق کردیم ظرف 6 ماه این طرح اجرایی شود.

   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط