آرین موتور

قیمت بلیت اتوبوس و قطار افزایش نمی‌یابد

عصر خودرو- براساس اعلام اتحادیه تعاونی مسافربری و شرکت رجا در تعطیلات نوروز ۹۷ ، قیمت بلیت اتوبوس و قطار افزایش نمی یابد.

قیمت بلیت اتوبوس و قطار افزایش نمی‌یابد
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، احمدرضا عامری مدیر عامل اتحادیه تعاونی مسافربری کشور  در برنامه گفتگوی 18:30 شبکه خبر با بیان اینکه در تعطیلات نوروز 97  قیمت بلیت های اتوبوس افزایش نمی یابد گفت: از هموطنان درخواست می‌کنیم که پیش از پایان ظرفیت، نسبت به خرید بلیت اتوبوس های نوروزی اقدام نمایند.

  وی در ادامه رفاه حال هموطنان و رعایت اصل مشتری مداری را دلایل عدم افزایش قیمت بلیت های اتوبوس در نوروز 97 دانست و تاکید کرد: یکی از اولویت های ما در سفرهای نوروزی، کنترل سیستم های فنی توسط کارشناسان برای افزایش ایمنی مسافران حین سفر و برنامه ریزی لازم برای جلوگیری از خستگی مسافران در مسیرهای طولانی است.

  بر اساس این گزارش معاون مسافری شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران نیز در گفتگوی تلفنی از آغاز پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی از روز یکشنبه 15 بهمن ماه خبر داد و گفت: امسال مردم بدون کوچکترین مشکلی توانستند در دو مرحله به صورت اینترنتی و از طریق مراکز مجاز فروش در روزهای یکشنبه و دوشنبه نسبت به خرید بلیت اقدام نمایند.

  وی ادامه داد: تاکنون 222 هزار و 274 نفر صندلی از یک میلیون و 872 هزار نفر صندلی که حدود 11/8 از کل بلیت های نووروزی از تاریخ 25 اسفند ماه 96 تا 15 فروردین ماه 97 را تشکیل می‌دهد، به فروش رسیده است.

  موسوی گفت: ما از ایام پیک سال 95 تاکنون هیچگونه افزایش قیمت را در بلیت های قطارهای مسافربری نداشتیم ضمن اینکه در برخی از تاریخ ها در ایام پیک، تخفیف هایی نیز برای خرید بلیت توسط مسافران در نظر گرفته شده است.

  وی ادامه داد:امسال 4 هزار و 480 قطار برای ایام پیک در نظر گرفتیم که این میزان نسبت به سال گذشته با رشد 15/7 درصدی همراه بود.
  موسوی افزود: متقاضیان می‌توانند برای خرید بلیت های نوروزی، از طریق مراکز مجاز فروش و یا سایت شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران اقدام نمایند.
  کمبودی در حوزه خشکبار نداریم


  احمدی رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار در گفتگوی تلفنی گفت: این اتحادیه از دی ماه امسال اجناس خود را برای ارائه به مردم آماده نموده و فراوری سایر اجناس نیز در بهمن انجام شده تا برای عرضه به مشتریان در اسفندماه و در نمایشگاه های بهاره آماده باشد.

  وی ادامه داد:اگرچه نوسانات نرخ ارز روی برخی از محصولات ما اثر می‌گذارد، اما خوشبختانه عمده محصولات ما افزایش قیمت نخواهد داشت.

  احمدی گفت:امسال با کمبود اجناس مواجه نیستیم، اقلامی هم که در دی ماه و بهمن ماه آماده شده، در اسفندماه به متقاضیان ارائه می‌شود.
  تامین شیرینی با ماندگاری بالا برای شب عید

  بر اساس این گزارش علی بهرمند رئیس اتحادیه شیرینی فروشان و قنادان نیز در گفتگوی تلفنی گفت: تلاش کردیم تا در آستانه سال نو، اقدام به آماده سازی نیازهای مردم نموده و با تمهیدات لازم شیرینی هایی که ماندگاری بیشتری دارند را برای ارائه به متقاضیان آماده نماییم.

  وی افزود: اتحادیه شیرینی فروشان و قنادان در آستانه سال نو نظارت بیشتری بر واحدهای تولیدی داشته تا بتواند خدمات بهتری به مردم ارائه نماید.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط