کارمانیا

معاون خدمات امدادی و تعمیرگاه‌های مرکزی:

واحد امداد به صورت شبانه‌روزی آماده پاسخ‌گویی است

کرمان موتور تاکنون کارت طلایی امداد نفروخته است

عصر خودرو- معاون خدمات امدادی و تعمیرگاه‌های مرکزی با تاکید بر این‌که کرمان‌ موتور تا کنون اقدام به ارائه و فروش کارت طلایی امداد نکرده است گفت: واحد امداد در ایام نوروز به صورت شبانه‌روزی آماده پاسخ‌گویی است.

واحد امداد به صورت شبانه‌روزی آماده پاسخ‌گویی است
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۲:۰۰

   به گزارش  پایگاه خبری«عصرخودرو»، مهندس محمودی در نشست خبری امداد نوروزی سال 97 شرکت کرمان موتور که امروز برگزار گردید، ضمن تبریک فرارسیدن ایام باستانی نوروز اعلام کرد: طرح خدمات امداد نوروزی 1397 این شرکت از تاریخ 27 اسفند 96 لغایت 17 فروردین 97 در بیش از 110 پایگاه به صورت 24 ساعته و در تمامی جاده‌ها و راه‌های مواصلاتی کشور برگزار خواهد شد.

  محمودی افزود: مرکز تماس واحد امداد به صورت شبانه‌روزی از طریق شماره تلفن  42724-021 آماده پاسخگویی به تماس‌های مشتریان، اعزام امدادگران و ارائه مشاوره‌های فنی به هموطنان عزیز خواهند بود.

  او با تاکید بر این‌که کیفیت خدمات رسانی به امدادخواهان محترم توسط بازرسان واحد امداد و سنجش میزان رضایت ایشان از طریق نظرسنجی نظارت و کنترل می‌گردد، تصریح کرد: در راستای ارتقا کیفیت خدمات‌رسانی به مشتریان و کاهش مدت زمان اعزام امدادگر، واحد امداد شرکت کرمان موتور اقدام به ایجاد 2300 پایگاه سیار به صورت مشترک با شرکت‌های رفاه ایرانیان و کانون جهانگردی نموده است.

  محمودی با اشاره به گزارشات واصله مبنی بر کلاهبرداری تعدادی از مراکز غیر مجاز و افراد سودجو که با سوء استفاده از نام تجاری شرکت کرمان موتور اقدام به خرید و فروش کارت طلایی امداد نموده‌اند خاطرنشان کرد: این شرکت تاکنون فعالیتی در خصوص ارائه و فروش کارت‌های اشتراکی نظیر کارت طلایی امداد ننموده است.

  وی اضافه کرد: در همین راستا به اطلاع عموم هموطنان و مشتریان محترم این شرکت می‌رساند در صورت مواجه شدن با چنین مواردی سریعا به مدیریت ارتباط با مشتریان شرکت کرمان موتور از طریق وب رسمی این شرکت به آدرس سایت  www.kermanmotor.com و www.kermanmotor.ir یا  تماس با  42724 -021 اطلاع‌رسانی فرمایید.

  معاون خدمات امدادی و تعمیرگاه‌های مرکزی گفت: بدیهی است در صورت راه‌اندازی طرح تخصیص کارت‌های اشتراکی به مشتریان محترم شرکت کرمان موتور جزئیات آن از طریق کانال‌های رسمی به اطلاع ایشان خواهد رسید.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  دکه مطبوعات
  • شماره ۴۱۰
  • شماره ۴۰۹
  • خودرو امروز پلاس
  • خودرو امروز
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۴
  • شماره ۴۰۴
  • شماره ۴۰۳
  آخرین بروزرسانی ۱۶ روز پیش
  آرشیو