رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:

تخریب ۷ خودروی راهور در طرح ساماندهی وانت های میوه فروش

عصر خودرو- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون ۷ دستگاه وسیله نقلیه راهنمایی و رانندگی در اجرای ساماندهی و کنترل وانت بارهای غیر مجاز میوه فروش تخریب شده است.

تخریب ۷ خودروی راهور در طرح ساماندهی وانت های میوه فروش
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۶:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر، اسماعیل خوشوقت با تاکید بر ضرورت همکاری همه جانبه برای ساماندهی وانت بارهای میوه فروش، افزود: تشکیل چندین پرونده قضایی برای پرسنل نیز از دیگر معضلات به وجود آمده در این بخش است.

  خوشوقت با بیان اینکه تعدادی از وانت بارهای میوه فروش نسبت به پوشش پلاک اقدام می کنند، خاطرنشان کرد: 5 مورد توقیف قانونی برای تخلفات دیده شده و در حوزه وانت بارهای میوه فروش، به دلیل سود بالای بسیاری از این افراد، جریمه های رانندگی نیز بازدارنده نیست.

  وی افزود: جریمه های 500 هزار تومانی نیز در مواردی تاثیر گذار نبوده و انتقال به پارکینگ به مدت زمان تاثیر گذار می توانند راه مناسبی برای برخورد با این تخلفات باشد.

  رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان یکی از معضلات طرح ساماندهی وانت بارها را محل ساماندهی دانست و بیان کرد: باید جانمایی مناسبی در این بخش انجام شود.

  وی با بیان اینکه تاکنون چندین پرونده قضایی در حوزه وانت بارهای میوه فروش تشکیل شده است، ابراز داشت: ‌همکاری همه جانبه برای ساماندهی مناسب این حوزه مورد تاکید است.

  خوشوقت با اشاره به حوزه تصادفات و با تاکید بر اینکه 80 درصد از تصادفات ناشی از خطای انسانی است، گفت: نقش فرهنگ سازی در کاهش این موارد محسوس بوده و بخشی از توسعه ایمنی و سلامت رانندگی با تحقق فرهنگ سازی عملیاتی می شود.

  خوشوقت با تاکید بر ارتقای سطح روشنایی محدوده پارک ساحلی یاسوج، گفت: در صورت عدم بهبود روشنایی، این مسئله مشکل ساز خواهد شد.
   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط