آرین موتور

بیش از ۵ میلیون بازدید در کمتر از ۶ ساعت؛

۱۵۰۰ دستگاه سراتو در ساعات اولیه فروخته شد

عصر خودرو- رئیس مرکز مطالعات استراتژیک گروه خودروسازی سایپا گفت: طرح فروش ویژه اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا با برنامه عرضه ۱۰۰ هزار خودرو به بازار در حال اجرا است.

۱۵۰۰ دستگاه سراتو در ساعات اولیه فروخته شد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۵:۰۰

  به گزارش پایگها خبری «عصر خودرو» به نقل از سایپانیوز، حسن قره‌یی افزود: در این طرح، گروه سایپا برنامه عرضه هزار و 500 دستگاه خودرو سراتو را مطابق با برنامه‌های تولید و باهدف پاسخ‌گویی به نیاز مشتریان و کاهش التهاب بازار به مرحله اجرا درآورده که در این طرح سعی شد باحذف واسطه‌های موجود، خودروها به‌طور مستقیم به‌دست مشتریان برسد که این محصولات در همان ساعات اولیه فروخته شد.
  به گفته وی فروش خودروهای سراتوی عرضه شده در این طرح از ساعت 10 صبح و با مراجعه گسترده به سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا، آغاز شد و بنابر تدابیر پیش‌بینی شده هر نفر منوط به این‌که طی شش ماه گذشته خریدی نداشته باشد، صرفاً یک‌بار امکان ثبت‌نام این خودروها را داشته است.
  از زمان شروع طرح تا ساعت 15 عصر، بیش از 5 میلیون و 200 هزار بازدید از سایت اینترنتی فروش خودروهای گروه سایپا صورت گرفته است.
  گروه خودروسازی سایپا طرح فروش اینترنتی محصولات خود را از امروز به اجرا گذاشته که در آن محصولات این گروه به روش فروش فوری با قیمت قطعی، پیش‌فروش و فروش اعتباری در حال عرضه به بازار است.
  پیشتر هم معاون ارتباطات گروه سایپا هدف از اجرای این طرح فروش را، حذف واسطه‌های موجود در بازار و عرضه خودرو از کارخانه به‌دست مشتریان واقعی اعلام کرده بود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط