مدیران خودروکارمانیا

رئیس انجمن صنایع همگن قطعه سازی خبر داد:

توافق قطعه سازان و خودروسازان

تعدیل قیمت‌ها از مهرماه سال جاری اعمال می‌شود

عصر خودرو- رئیس انجمن صنایع همگن قطعه سازی گفت: طبق توافقات صورت گرفته تعدیل قیمت‌ها از ابتدای مهرماه امسال اعمال خواهد شد و قطعاتی که از مهرماه تحویل داده شدند شامل این تعدیل می شوند، هر چند برخی قطعه سازان خواهان تعدیل قیمت از ابتدای امسال بودند.

توافق قطعه سازان و خودروسازان
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۶:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از میزان ، محمدرضا نجفی منش درباره تعدیل قیمت قطعه سازان اظهار کرد: در این باره جلسه‌ای با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیران عامل دو خودروساز بزرگ کشور برگزار و مشکلات قطعه سازان بررسی شد.
  رئیس انجمن صنایع همگن قطعه سازی با بیان اینکه مقرر شد قیمت قطعه سازان تعدیل و مطالبات قطعه سازان پرداخت شود، افزود: طبق توافقات صورت گرفته تعدیل قیمت‌ها از ابتدای مهرماه امسال اعمال خواهد شد و قطعاتی که از مهرماه تحویل داده شدند شامل این تعدیل می شوند، هر چند برخی قطعه سازان خواهان تعدیل قیمت از ابتدای امسال بودند.

  وی در پاسخ به این سئوال که قیمت‌ها چند درصد تعدیل خواهند شد، گفت: با توجه به اینکه تغییرات قیمتی برای هر قطعه متفاوت خواهد بود، میزان تغییرات هنوز مشخص نشده و طبق اسناد و مدارک و طی جلسات جداگانه‌ای که با خودروسازان برگزار می‌شود مشخص خواهد شد.

  نجفی منش با اشاره به حضور وزیر صنعت در این جلسه خاطرنشان کرد: وزیر صنعت در این جلسه قول دادند از صنعت خودرو حمایت کنند.

  گفتنی است رئیس انجمن صنایع همگن قطعه سازی پیش‌تر در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان خواستار تعدیل 80 تا 140 درصدی قیمت قطعه سازان شده بود.

  وی گفته بود؛ این تعدیل باید به دلیل افزایش 300 تا 400 درصدی مواد اولیه و 56 درصدی دستمزد و 300 درصدی نرخ ارز صورت می‌گرفت که هنوز اتفاق نیفتاده است.
   

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط