رضایی روشنپیت استاپکارمانیاآسان موتور

مدیرکل راهداری :

تردد در راه ها و گردنه های برفگیر استان یزد ادامه دارد

عصر خودرو- مدیرکل راهداری و حمل و نقل یزد گفت: با وجود بارندگی و بارش برف از دیروز( دوشنبه) و ادامه آن تاکنون، تمام راه ها و گردنه های برفگیر استان باز و تردد ادامه دارد.

تردد در راه ها و گردنه های برفگیر استان یزد ادامه دارد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر ،  علی علیخانی روز سه شنبه اظهار داشت: از دیروز بارندگی های خوبی در مناطق مختلف استان به صورت باران و برف آغاز شد به گونه ای که در گردنه علی آباد ، سخوید و منشاد شاهد بارش 15 تا 35 میلیمتری برف بودیم.

  وی افزود: از زمان شروع بارش برف، کار نمک پاشی و شن پاشی در مناطق برفگیر آغاز شد و تا این لحظه در هیچ مسیری مشکلی گزارش نشد و تردد خودروها، روان است.
  مدیرکل راهداری یزد تصریح کرد: عصر و شب گذشته ، عده ای از رانندگان به دلیل رعایت نکردن نکات ایمنی و بی توجهی به هشدارهای راهداران و پلیس در گردنه سخوید دچار مشکل شدند و گره ترافیکی ایجاد کردند که با تلاش پلیس و راهداران، مسیر باز شد.
  علیخانی از رانندگانی که قصد تردد در جاده های کوهستانی و برفگیر استان را دارند درخواست کرد، علاوه بر نکات ایمنی و همراه داشتن تجهیزات زمستانی همچون زنجیرچرخ ، به هشدارهای پلیس و راهداران مستقر در مسیرها توجه کنند.
  امسال راهدارخانه فعال استان با 281 دستگاه ماشین آلات سبک، نیمه سنگین و سنگین، به همراه 320 نفر از عوامل آماده خدمت رسانی به مردم و انجام کارهای راهداری هستند.
  هم اکنون از مجموع راه‌های استان، 726 کیلومتر بزرگراه، 640 کیلومتر راه اصلی، 961 کیلومتر راه فرعی و 2 هزار و 274 کیلومتر راه آسفالته روستایی است که زیرپوشش اداره کل راهداری ، حمل و نقل جاده ای استان قرار دارد.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط