رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد:

تمام محورهای استان یزد باز است

قطع بارش در اغلب محورها

عصر خودرو- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد گفت: در حال حاضر تمام محورهای استان یزد حتی محورهای روستایی باز است و هیچ محدودیتی در عبور و مرور وجود ندارد.

تمام محورهای استان یزد باز است
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۳:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر ، جواد ذاکر با اشاره به بارش‌ برف و باران که از عصر روز گذشته در همه محورهای استان یزد آغاز شد، اظهار داشت: در حال حاضر به جز گردنه‌ها به ویژه در شهرستان‌های تفت و اشکذر همچنین برخی محورهای بهاباد و مسیرهای شهرستان بافق، بارندگی در همه محورهای استان قطع شده است.

  وی افزود: در شهرستان بهاباد در اغلب محورها بارش برف به همراه باد شدید گزارش شده و در مسیرهای شهرستان بافق نیز بارش باران و جاری شدن آب در سطح محورها گزارش شده است.

  ذاکر بیان کرد: با حضور 26 اکیپ راهداری در محورهای استان یزد و کار امدادرسانی و بازگشایی جاده‌ها، اکنون تمام مسیرهای استان یزد باز است و مسیر مسدودی در سطح استان نداریم.

  معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد عنوان کرد: با توجه به اینکه هوا در ساعات بعدازظهر سردتر می‌شود و با توجه به بارندگی‌ها و جاری بودن آب در جاده‌ها، احتمال یخ زدگی و لغزندگی محورها وجود دارد، رانندگان برای تردد در جاده‌های برون‌شهری به وی‍ژه مسیرهای کوهستانی حتما زنجیر چرخ و سایر تجهیزات ایمنی را به همراه داشته باشند.

  وی تصریح کرد: در حال حاضر در هیچ‌یک از محورهای استان یزد منعی برای عبور و مرور وجود ندارد اما به رانندگان توصیه می کنیم از سفرهای غیرضروری به ویژه در ساعات عصر و شب خودداری کنند و در صورت الزام به سفر، حتما تجهیزات ایمنی به همراه داشته باشند و از سلامت بخاری همچنین سیستم فنی ترمز خودروهای خود اطمینان حاصل کنند.
   

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید