رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

خبرهای خوش برای تهرانی‌ها

افتتاح بخش‌های زیادی از خطوط مترو تا پایان سال

عصر خودرو- مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران با اشاره به افزایش ۱۷ درصدی بودجه متروی تهران گفت: بخش‌های زیادی از خطوط مترو تا پایان سال افتتاح می‌شود.

افتتاح بخش‌های زیادی از خطوط مترو تا پایان سال
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از  فارس، علی امام مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران در نشست خبری با موضوع افتتاح قطعه جنوبی خط 6 مترو تهران اظهار داشت: با پشتیبانی مدیریت شهرداری تهران و شورای شهر و حمایت دولت مجوز انتشار 1300 میلیارد تومان اوراق مشارکت را از بانک مرکزی گرفتیم که 890 میلیارد تومان آن را برای خط 6 و 7 و 390 میلیارد تومان برای خط 6 اختصاص داده‌ایم.

  وی افزود: بودجه مترو با حمایت کمیسیون حمل و نقل شورا و کمیسیون بودجه نسبت به سال 97 حدود 17 درصد افزایش یافته و از 1765 میلیارد تومان به 2060 میلیارد تومان رسیده است.

  امام با بیان اینکه 3 ایستگاه بخش جنوبی خط 6 مترو فردا با حضور رئیس‌جمهور افتتاح می‌شود، گفت: خطوط زیادی تا پیان سال تکمیل و افتتاح می‌شود.

  وی بیان داشت: 15 کیلومتر و 6 ایستگاه دیگر از خط 6 و 8 کیلومتر دیگر از خط 7 نیز تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد. همچنین توسعه خط 4 را خواهیم داشت.

  مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران خاطر نشان کرد: فاز 2 پایانه کلاهدوز و فاز یک پایانه اکباتان نیز امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط