رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

برخورد کامیون با اتوبوس‌ در محور ‌کازرون‌ به سمت ‌شیراز

عصر خودرو- ‌رئیس پلیس راه شمالی استان فارس گفت: بر اثر برخورد یک کامیون با یک دستگاه اتوبوس در محور "کازرون" به سمت "شیراز"، ۴ نفر مجروح شدند.

برخورد کامیون با اتوبوس‌ در محور ‌کازرون‌ به سمت ‌شیراز
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۶:۰۰

  ‌به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، سرهنگ عبدالهاشم دهقانی بیان کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع تصادف فوتی در محور "کازرون" به سمت "شیراز"، بلافاصله مأموران در محل حاضر شدند.

  وی افزود: مأموران در بررسی‌های اولیه مشاهده کردند یک اتوبوس با 7 سرنشین با یک دستگاه کامیون برخورد که در نتیجه راننده کامیون و 3 نفر از سرنشینان اتوبوس مجروح و راهی بیمارستان شدند.

  دهقانی با بیان اینکه کارشناسان علت وقوع این حادثه رانندگی را انحراف به چپ از سوی راننده کامیون اعلام کرده اند، به رانندگان توصیه کرد از عجله و شتاب بی مورد در حین رانندگی پرهیز کرده و برای حفظ سلامتی خود و همسفران به قوانین رانندگی احترام بگذارند تا شاهد چنین حوادث دلخراش نباشیم.

  له شدن راننده پراید زیر چرخ‌های کامیون

  رئیس پلیس راه جنوب استان فارس گفت: بر اثر برخورد شدید یک پراید با یک دستگاه کامیون هم در محور"دارالمیزان" به سمت "شیراز"، یک نفر فوت شد.

  سرهنگ حمدالله هوشمندی بیان کرد: در پی اعلام وقوع یک فقره تصادف رانندگی در محور "دارالمیزان" به سمت "شیراز"، بلافاصله مأموران به همراه دیگر نیروهای امدادی برای بررسی حادثه به محل اعزام شدند.

  وی ادامه داد: مأموران مشاهده کردند یک پراید با یک دستگاه کامیون در محور مذکور برخورد کرده است و راننده پراید زیر چرخ‌های کامیون پرس و له شده است.

  هوشمندی خاطر نشان کرد: کارشناسان پلیس راه در صحنه حاضر و علت این تصادف را تجاوز به چپ از سوی راننده کامیون اعلام کردند.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط