رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

فراخوان فیات کرایسلر برای ۳۲۰ هزار خودرو به علت نقص فنی

عصر خودرو- شرکت فیات کرایسلر اعلام کرد بیش از ۳۲۰ هزار خودروی داج دارت را در آمریکای شمالی به خاطر معیوب بودن یکی از قطعاتشان فرا می خواند.

فراخوان فیات کرایسلر برای ۳۲۰ هزار خودرو به علت نقص فنی
نسخه قابل چاپ
شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از تسنیم ، شرکت فیات کرایسلر روز جمعه اعلام کرد بیش از 320 هزار خودروی داج دارت را در آمریکای شمالی به خاطر معیوب بودن یکی از قطعاتشان فرا می خواند.

  این خودروساز ایتالیایی-آمریکایی اعلام کرد این فراخوان شامل مدل های 2013 تا 2016 خودروهای دارت می‌شود. این عیب مانع قرار دادن خودروها در وضعیت پارک می‌شود. این شرکت اعلام کرد هیچ تصادف یا خسارتی مربوط به این مشکل گزارش نشده ولی چندین گزارش مبنی بر تعمیر این عیب دریافت کرده است. این شرکت اعلام کرد کابل بوشینگ پس از مدت ها قرار گرفتن در معرض گرمای بالای محیط و رطوبت فرسوده می شود.

  شرکت فیات اعلام کرد مالکان باید مطمئن شوند خودرو را قفل و ترمز را درگیر کرده اند. فیات کرایسلر عیب این خودروها را برطرف می‌کند ولی مشخص نکرده این تعمیرات کی تکمیل می شوند.

  این فراخوان حدود 298 هزار خودرو در آمریکا، 20117 خودرو در کانادا، 3400 خودرو در مکزیک و حدود 900 خودرو را در خارج از آمریکای شمالی در بر می گیرد.

    فیات کرایسلر تولید مدل دارت را در 2016 به پایان رساند.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط