رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

کاهش محسوس قیمت خودروهای ۱۰۰ تا ۴۰۰ میلیون تومانی

کدام خودرو ۴۲ میلیون تومان ریخت؟

عصر خودرو- ریزش قیمت خودرو هر چند در خودروهایی با رنج قیمتی ۵۰ تا ۶۰ میلیون تومان اندک است اما در خودروهایی با رنج قیمتی ۱۰۰ تا چهارصد میلیون تومانی وضعیتی محسوس دارد.

کاهش محسوس قیمت خودروهای ۱۰۰ تا ۴۰۰ میلیون تومانی
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۷:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از خبرآنلاین، قیمت پژو پارس LX از محدوده 133 میلیون تومان با کاهشی دو میلیون تومانی به 131 میلیون تومان رسیده است.

  بر این اساس پژو 207 دنده ای نیز کاهش قیمت 4 میلیونی را تجربه کرده و از 142 میلیون در اواسط هفته گذشته به 138 میلیون تومان رسید. امروز پژو 2008 نیز در بازار با تجربه کاهش 23 میلیون تومانی از 360 میلیون به 337 میلیون تومان رسید.

  ریزش قیمت در بازار خودرو

  وضعیت بازار مشخص می کند ریزش قیمت در خودروهای گران تر بسیار محسوس تر از سایر خودروها بوده است. به عنوان مثال سیتروئن C3 از 417 میلیون تومان در هفته گذشته به 375 میلیون تومان رسید. با این حال نبود عرضه برخی خودروخا سبب شده است رد همین رنج قیمتی محدوده کاهشی آن حدود 15 میلیون تومان باشد. به عبارت دیگر قیمت کیاسراتو 2000 اتوماتیک از 325 میلیون تومان به 310 میلیون تومان رسیده است.

  فعالان بازار خودرو از کاهش قابل توجه خرید و فروش خبر می دهند و برخی نیز با دعوت از مردم برای نخریدن خودرو، اعلام کرده اند قیمت های کنونی نیز در بازار تا سی درصد حباب دارد.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط