رضایی روشنپیت استاپکارمانیاآسان موتور

دلایل عدم ارسال پیامک طرح ترافیک خبرنگاران اعلام شد

عصر خودرو- دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه طرح ترافیک خبرنگاران دلایل تأخیر در ارسال پیامک به خبرنگاران را اعلام کرد.

دلایل عدم ارسال پیامک طرح ترافیک خبرنگاران اعلام شد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از فارس ، فرهاد خوانساری، دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه خبرنگاران ، در ارتباط با آخرین جزئیات رسیدگی به طرح ترافیک خبرنگاران، اظهار داشت: پیامک مربوط به خبرنگارانی که تخفیف 90 درصدی  طرح ترافیک شامل‌شان شده طی امروز یا فردا برایشان ارسال می‌شود.

  وی با اشاره به اینکه وجود نقص فنی از جمله دلایل تاخیر در ارسال این پیامک بوده است، گفت: از طرفی نیز اگر طی 4 روز گذشته که تعطیلات بود پیامک برای خبرنگاران ارسال می‌کردیم این شائبه پیش می‌آمد که قصد داریم فرصت را برای اعتراض کاهش دهیم.

  دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه خبرنگاران خاطرنشان کرد: پیامک‌هایی که برای خبرنگاران ارسال می‌شود دارای دو محتوا است که نوع اول طی پیامک به خبرنگار اعلا م می‌شود  دارای طرح  است و در نوع دوم اعلام می‌شود که مدارک کامل نیست و در صورت تکمیل شده مدارک طرح به آنها تعلق خواهد گرفت.

  وی خاطرنشان کرد:  پس از ارسال پیامک فرصتی چند روزه برای اعتراض در نظر گرفته می‌شود  البته برخی اعتراضات اولیه به صورت گروهی و کلی نیز طی هفته‌های گذشته از جانب برخی از رسانه‌ها به دلیل کمبود سهمیه‌ها مطرح شده است.

  انتهای پیام/

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط