اوتو ۳۶۰

فرار دیوانه‌وار راننده پراید از دست پلیس در جنوب تهران

عصر خودرو- زن و مرد سارقی که با رانندگی دیوانه وار در بزرگراه سعیدی سعی در فرار از دست پلیس داشتند، دستگیر شدند.

فرار دیوانه‌وار راننده پراید از دست پلیس در جنوب تهران
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۵:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایسنا، چند روز پیش عوامل گشت پلیس آگاهی تهران بزرگ درحال گشت زنی در محدوده پاسگاه نعمت آباد بودند که به یک دستگاه خودروی پراید که زن و مردی جوان داخل آن بودند مشکوک شده و اقدام به استعلام شماره پلاک خودرو کردند که در جریان آن مشخص شد خودرو دارای سابقه سرقت است که در همین راستا برای متوقف کردن خودرو وارد عمل شدند.

  با اعلام دستور ایست به راننده خودرو پراید، راننده با بی‌توجهی به فرمان پلیس اقدام به افزایش سرعت خودروی خود کرده و سعی در فرار از دست مأموران را داشت که در همین راستا تعقیب و گریز میان سرنشینان پراید و مأموران آغاز شد.

  با آغاز تعقیب و گریز راننده پراید وارد بزرگراه آیت اله سعیدی شده و در مسیر خلاف جهت خودروهای عبوری حرکت کرد. همچنین راننده و سرنشین با پرتاپ کردن اموال مسروقه از قبیل ضبط و پخش، باند، آچار چرخ، کامپیوتر خودرو و… سعی داشتند تا مانع از ادامه تعقیب و گریز واحد گشت پلیس شوند اما ناکام مانده و سرانجام پس از چندین کیلومتر تعقیب و گریز و در حالی که با چندین دستگاه خودرو برخورد کرده بودند با شلیک چند تیر هوایی در خیابان 45 متری زرند متوقف و دستگیر شدند.

  مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با تأیید این خبر اعلام کرد: با دستگیری متهمان مشخص شد که هردو نفر دارای سوابق کیفری هستند. همچنین آنان به ده‌ها فقره سرقت خودرو و محتویات داخل خودرو اعتراف کردند و در حال حاضر با صدور قرار قانونی از سوی مقام قضائی برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط