مدیران خودروکارمانیا

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو خبر داد:

ثبات قیمت در بازار خودرو

ریزش بیشتر قیمت با افزایش عرضه

عصر خودرو- رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو گفت: وضعیت بازار آرام است و قیمت‌ها تقریبا در یک حد نرمالی قرار گرفته است.

ثبات قیمت در بازار خودرو
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۰:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از میزان ، سعید مومنی  درباره آخرین وضعیت بازار خودرو اظهار کرد: قیمت خودرو در اواخر هفته گذشته کمی افزایش یافته بود که با آغاز هفته جدید مجددا قیمت‌ها کاهش یافت و به ثبات رسید.
  رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو افزود: وضعیت بازار آرام است و قیمت‌ها تقریبا در یک حد نرمالی قرار گرفته است.

  وی گفت: در حال حاضر وضعیت بازار نسبت به گذشته تغییر کرده به نوعی که فقط افرادی که نیاز دارند اقدام به خرید می‌کنند و برخی از خریداران نیز در انتظار کاهش بیشتر قیمت‌ها هستند تا خودروی موردنظر خود را خریداری کنند.

  موتمنی خاطرنشان کرد: امروز در بازار پراید 111 با قیمت 50 میلیون تومان، پراید 131 با قیمت 45 میلیون تومان، تیبا صندوق دار با قیمت 52 میلیون و 500 هزار تومان و ساینا با قیمت 58 میلیون و 500 هزار تومان به فروش می‌رسد.

  موتمنی با بیان اینکه هیچ دلیلی برای افزایش یکباره و سرسام آور قیمت‌ها وجود نداشت تصریح کرد: سوء استفاده و شیطنت‌ها موجب ایجاد تلاطم در بازار شد و در حال حاضر که این موضوع برطرف شده بازار آرام شده است.

  رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو خاطرنشان کرد: البته کاهش بیشتر قیمت‌ها به عرضه مناسب خودرو از سوی خودروسازان نیز باز می‌گردد اگر بتواند نیاز بازار را تامین کنند قطعاً قیمت‌ها کاهش خواهد داشت.

   

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید