پیت استاپ

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران:

برخورد پراید با موانع بتنی در جاده دماوند جان راننده را گرفت

عصر خودرو- سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از برخورد پراید به موانع بتنی در جاده دماوند خبر دادو گفت: در این حادثه راننده خودرو جان خود را از دست داد.

برخورد پراید با موانع بتنی در جاده دماوند جان راننده را گرفت
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۶:۰۰

   به گزارش  پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر، سید جلال ملکی پیش از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران در خصوص حادثه تصادف در مسیر غرب به شرق جاده دماوند اظهار داشت: این حادثه ساعت 11 و 2 دقیقه ظهر امروز در مسیر غرب به شرق جاده دماوند قبل از خیابان اتحاد رخ داد.

  ملکی افزود: پس از آنکه گزارش حادثه به سامانه 125 سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد بلافاصله 2 ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند و خود را در مدت زمان 2 دقیقه به محل رساندند.

  وی گفت: پس از حضور، نیروهای عملیاتی مشاهده می‌کنند که یک دستگاه خودرو سواری پراید در هنگام حرکت به دلیل نامشخصی از مسیر اصلی خود منحرف شده و در حاشیه جاده با دیوارها و موانع بتنی حاشیه جاده برخورد کرده است و زمانی که نیروها به محل حادثه رسیدند پس از بررسی متوجه شدند راننده خودرو که یک مرد حدوداً 45 سال بوده در داخل اتاقک که تقریباً متلاشی شده بود محبوس شده است.

  سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در تشریح بیشتر امداد رسانی در این حادثه بیان داشت: آتش نشانان بلافاصله ایمن سازی را انجام داده و عملیات رها سازی را با استفاده از تأسیسات هیدرولیکی و برش دادن قطعات خودرو انجام داده و فرد حادثه دیده را به عوامل اورژانس تحویل می دهند که متأسفانه مشخص می شود جان خود را از دست داده و خودرو به محل امنی منتقل و محل برای بررسی بیشتر به عوامل پلیس راهور تحویل و نیروهای آتشنشان محل حادثه را ترک کردند.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط