رضایی روشنپیت استاپکارمانیاآسان موتور

ریزش قطره‌چکانی قیمت در بازار خودرو

کاهش ۶ میلیونی قیمت هایما اس۵ توربو

عصر خودرو- هر چند انتظار می‌رفت با ثبات قیمت ارز در بازار، ریزش قیمت خودروها شتاب بیشتری را تجربه کند اما بررسی‌ها نشان می دهد کاهش قیمت‌ها در این بازار قطره چکانی و کند صورت می گیرد.

ریزش قطره‌چکانی قیمت در بازار خودرو
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۰:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از خبرآنلاین، فعالان این بازار مهمترین دلیل کندی کاهش قیمت ها و عدم تخلیه حباب قیمت‌ها در این بازار را عدم عرضه به موقع خودروها از سوی خودروسازان و نبود تحرک کافی برای خرید و فروش می‌دانند.

  امروز قیمت هر دستگاه سمند LX با کاهش 700 هزار تومانی قیمت نسبت به روز چهارشنبه به 82 میلیون و 800 هزار تومان رسید.

  بر این اساس سمند EF7 نیز امروز با کاهش یک میلیون تومانی قیمت، 88 میلیون تومان فایل شد. هر دستگاه دنا تیپ یک 109 میلیون و 700 هزار تومان قیمت خورد. این خودرو در روز چهارشنبه 111 میلیون تومان قیمت داشت. قیمت سایر انواع دنا نیز کاهشی بین 500 تا یک میلیون تومان را در بازار شاهد بود. پژو 405 GLX  نیز امروز 79 میلیون تومان اعلام شد که نسبت به روز چهارنشبه هفته گذشته کاهشی یک میلیون تومانی را نشان می‌دهد. قیمت پژو 207 دنده ای تیپ یک نیز کاهشی در حدود سه میلیون تومان را تجربه کرده و قیمت آن از 128 میلیون تومان به 125 میلیون تومان رسیده است.

  بر این اساس قیمت هایما اس 5 توربو 6 میلیون تومان کاهش یافت و این خودرو به قیمت 259 میلیون تومان فایل شد. امروز قیمت محصولات مدیران خودرو افزایش یافت از این رو اغلب فعالان بازار از اعلام قیمت‌های جدید خودداری می‌کنند. بازار هنوز تطابقی این قیمت جدید کارخانه و قیمت فروش در بازار نیافته است.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط