برنج

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سمنان:

۱۰ میلیون تردد وسیله نقلیه سنگین در راه‌های استان سمنان ثبت شد

عصر خودرو- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان از ثبت ۱۰ میلیون تردد وسیله نقلیه سنگین در محورهای مواصلاتی استان طی چهار ماهه نخست سال جاری توسط سیستم‌های تردد شمار خبر داد.

۱۰ میلیون تردد وسیله نقلیه سنگین در راه‌های استان سمنان ثبت شد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر، احسان منصور کیایی صبح دوشنبه در نشستی با حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران در محل حمل و نقل و راهداری سمنان با بیان اینکه 10 میلیون تردد ماشین‌های سنگین در سطح جاده‌های استان طی چهار ماهه نخست سال جاری ثبت شده است، ابراز کرد: این آمار توسط 56 دستگاه تردد شمار گردآوری شده است.

  وی با بیان اینکه متوسط تردد خودروهای سنگین طی چهار ماهه نخست سال جاری و بر طبق تردد بر هر ساعت 63 دستگاه بوده است، تاکید کرد: این آمار از تمام محورهای مواصلاتی استان گردآوری شده است.

  اختصاص 21 درصد ترددها به خودروهای سنگین‌

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان با اشاره به قرابت این استان با مشهد و تهران به مثابه دو کانون حمل بار در کشور و همچنین قرارگیری در کریدور ترانزیتی شرق به غرب و شمال به جنوب، تاکید کرد: سمنان دارای موقعیتی استراتژیک در حوزه تردد وسایل نقلیه سنگین است.

  منصور کیایی با بیان اینکه 21 درصد تمام ترددها در راه‌های استان سمنان مختص خودروهای سنگین است، تاکید کرد: از این حیث سمنان، رتبه هفتم کشور را دارا است.

  وی افزود: برای کنترل و نظارت بر تردد وسایل نقلیه سنگین نصب و راه اندازی سامانه‌های توزین در حال حرکت موسوم به دبلیو آی ام، در سال جاری در دستور کار حمل و نقل و پایانه‌های استان سمنان قرار دارد.
   

  برچسب ها
  کرمان موتور