برنج

شش سال پیش در چنین روزی؛

وضعیت بحرانی قطعه سازان و خودروسازان

عصر خودرو- ۶ سال پیش در چنین روزی رئیس هیأت مدیره انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو با انتقاد از روند کنونی صنعت خودرو در کشور خواستار یکپارچه شدن صنعت خودروسازی با قطعه سازی شد.

وضعیت بحرانی قطعه سازان و خودروسازان
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو»،  گلوردی گلستانی رئیس هیأت مدیره انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو در مورد آخرین وضعیت صنعت قطعه سازی در کشور گفت : متأسفانه به دلیل محدودیت های خارجی شاهد ضعیف شدن این صنعت به صورت روزمره هستیم و در کنار آن محدودیت های داخلی صنعت قطعه سازی که به عنوان یکی از مهمترین صنایع اشتغال زا در کشور بوده که ضمن آموزش و تربیت نیروی متخصص میلیاردها دلار در نقاط مختلف کشور برای آن سرمایه گذاری شده بیش از هزار کارخانه تولیدی در بخش خصوصی را در بر گرفته است.

  http://www.asrekhodro.com/News/33440
  سرنوشت میلیاردی سرمایه‌گذاران CNG در هاله‌‌ای از ابهام
  6 سال پیش در چنین روزی رئیس انجمن صنفی جایگاه داران CNG کشور گفت: پس از گذشت 30 ماه از اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها و عدم افزایش نرخ کارمزد جایگاه‌ داران، متاسفانه با تصمیم‌های غیر کارشناسی مسولان مربوطه در روزهای اخیر، وضعیت این صنعت را در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت.

  http://www.asrekhodro.com/News/33456
  در ویژه نامه «تعمیرگاه»  طرح مدرن دکترآلفا معرفی شد
  6 سال پیش در چنین روزی  هفته نامه «خودرو امروز» در جدیدترین شماره خود اقدام به انتشار ویژه نامه خدمات پس از فروش با عنوان «تعمیرگاه» کرد . در ویژه نامه « تعمیرگاه » مطالبی با عنواینی مانند آشنایی با شیوه امتیاز دهی به شرکت های خدمات پس از فروش و خریداران خودروهای وارداتی به دنبال کیفیت هستند منتشر شد.

  http://www.asrekhodro.com/News/33448
  همچنین در این ویژه نامه گفتگو خواندنی با مدیرعامل سابق شرکت بازرسی و کیفیت استاندارد ایران منتشر شده بود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط