غدیر ترافیکی برای مسیر های وروردی استان مازندران

عصر خودرو- ترافیک جاده‌های مازندران امروز سه شنبه به دلیل تعطیلات عید غدیر و افزایش سفر مسافران به این استان سنگین است و در برخی محورهای مواصلاتی حرکت خودروها با کندی همراه است.

غدیر ترافیکی برای مسیر های وروردی استان مازندران
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایرنا ، فرمانده ای پلیس راه مازندران گفت: در حال حاضر ترافیک در محور هراز، مسیر جنوب به شمال در منطقه تونل وانا تا پیچ پرن و تا حدودی سه راهی چلاو سنگین است و در برخی مناطق نیمه سنگین و پرحجم است.

  سرهنگ علیرضا قدمی افزود: ترافیک در کندوان دیگر محور مواصلاتی مازندران از مسیر جنوب به شمال در محدوده سه راهی مرزن آباد سنگین ، هزار چم و پل زنگوله نیمه سنگین و در محدوده مکارود تا مرزن آباد نیمه سنگین گزارش شده است.

  وی همچنین تردد خودرویی در محور سوادکوه در محدوده شهری زیراب و پل سفید را نیمه سنگین عنوان کرد و گفت: آسمان در سه محور مواصلاتی پایتخت کشور به مازندران صاف آفتابی می باشد.

  فرمانده پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه براساس گزارش های ترافیکی استان های تهران و البرز تعداد قابل توجه ای خودرو در حال حرکت به سمت مازندران هستند، افزود: در ساعات پایانی روز ترافیک سنگین و کندی تردد پیش بینی می شود.

  پلیس راه کشور همچون هفته های تعطیل محدودیت های ترافیکی را برای مازندران که استان پر سفر کشور به شمار می اید اعلام کرده است تا از این طریق بخشی از گره های ترافیک این مسیرها برطرف شود.

  در برنامه محدودیت های ترافیکی پلیس راه آمده است: در بازه زمانی امروز سه شنبه تا صبح روز شنبه  تردد نقلیه سنگین (به استثناء حاملین موادسوختی ویافاسدشدنی)  از محور هراز و کندوان ممنوع است.

  همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز سه شنبه بیست و نهم مرداد تا 2 بامداد روز چهارشنبه سی ام مرداد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 روز سه شنبه  تا 2 بامداد روز چهارشنبه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

  هوای شهرها و محورهای مواصلاتی استان مازندران هم اکنون صاف و آفتابی هماره با افزایش دما است.

  حدود 110 کیلومتر از مسیرجاده ارتباطی هراز از آمل به تهران در حوزه استحفاظی مازندران واقع شده است.

  حدود نیمی از مسیر حدود 170 کیلومتری جاده کرج - چالوس جزو حوزه استحفاظی شهرستان چالوس است.

  7335/1654

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • ۴۶۸
  • ۴۶۷
  • ۴۶۶
  • ۴۶۴
  • ۴۶۳
  • ۴۶۲
  • ۴۶۱
  • ۴۵۹
  • ۴۵۷
  آخرین بروزرسانی ۱۵ روز پیش
  آرشیو