فونیکسریمکسبهتام

«سرعت غیرمجاز» مهمترین علت تصادفات مرداد

انسداد مقطعی محور هراز

عصر خودرو- رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا، گفت: مهم‌ترین علت تصادفات جاده‌ای در مرداد، سرعت غیرمجاز بوده است.

«سرعت غیرمجاز» مهمترین علت تصادفات مرداد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایسنا ، سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا  در خصوص مهم‌ترین علت تصادفات در مرداد اظهار داشت: سرعت و سبقت غیرمجاز،‌ خستگی و خواب‌آلودگی و عدم توجه به جلو چهار عامل حادثه‌ساز هستند اما باید گفت در مرداد «سرعت غیرمجاز» مهمترین عامل تصادفات در جاده‌های بین شهری بوده است.

  رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به رانندگان توصیه کرد: با توجه به تعطیلات تابستانی باقیمانده برنامه‌ریزی مناسبی برای سفر داشته و از عجله و شتاب بپرهیزند.

  وی درباره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک از جنوب به شمال محور کرج- چالوس از میدان امیرکبیر تا کیلومتر 4 و همچنین محدوده سد کرج نیمه سنگین است.

  سرهنگ رحمانی ادامه داد: در آزادراه قزوین-کرج از پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس نیز ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.

  رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به انسداد مقطعی محور هراز پرداخت و خاطرنشان کرد: محور هراز از امروز تا روز پنجم شهریور در بازه زمانی 8 تا 17 در محدوده ابتهاج به دلیل عملیات راه‌سازی مسدود است.

  وی گفت: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط