خودروسازی ایلیاریمکس

سرعت و سبقت غیرمجاز خط قرمز پلیس راهور

ترافیک نیمه‌سنگین در محورهای شمالی

عصر خودرو- رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا، گفت: سرعت و سبقت غیرمجاز خط قرمز پلیس راهور بوده و برخورد جدی با متخلفان در دستور کار قرار دارد.

سرعت و سبقت غیرمجاز خط قرمز پلیس راهور
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از فارس ،  سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا درخصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر در جنوب به شمال محور کرج- چالوس با توجه به انسداد مقطعی محور هراز - به دلیل انجام عملیات راهسازی- حجم بار ترافیکی مشاهده می‌شود.

  رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: هم  اکنون در محدوده آدران، سد کرج، تونل شماره 5، تونل کندوان و محدوده هزارچم در محور کرج- چالوس ترافیک به صورت نیمه سنگین و پرحجم در حال جریان است.

  وی گفت: در آزادراه قزوین- کرج محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و همچنین آزادراه کرج- تهران محدوده پل فردیس تا پل کلاک ترافیک نیمه سنگین است.

  سرهنگ رحمانی با اشاره به اینکه در حال حاضر مداخلات جوی در محورهای مواصلاتی مشاهده نشد است به پیش‌بینی بار ترافیکی طی روزهای آتی در جاده‌ها پرداخت و افزود: با توجه به اتمام ماه ذ‌ی‌الحجه و شروع ماه محرم، پیش‌بینی می‌کنیم سفرهای تابستانی طی روزهای آینده شدت یابد؛ در این خصوص تمهیدات لازم صورت گرفته و براساس دستورالعمل‌های ابلاغی ماموران پلیس راهور در محورهای مواصلاتی بخصوص محورهای منتهی به شهرهای زیارتی و صیاحتی، حضور فعال خواهند داشت.

  رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با تاکید بر این مطلب که کنترل تخلفات در جاده‌ها در دستور کار  پلیس راهور قرار دارد خاطرنشان کرد: سرعت و سبقت غیرمجاز خط قرمز پلیس راهور است و برخورد جدی با متخلفان نیز در دستور کار قرار دارد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط