اوتو ۳۶۰

یک کارشناس صنعت خودرو مطرح کرد:

بدبینی جامعه به خودروسازان با اظهارنظرهای غیرکارشناسی

عصر خودرو- یک کارشناس صنعت خودرو گفت: هرگونه اظهار نظر در زمینه قیمت و چگونگی تولید خودروسازان تنها در حیطه اختیارات کارشناسان و مسئولان این صنعت است.

بدبینی جامعه به خودروسازان با اظهارنظرهای غیرکارشناسی
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایسنا ، شهرام آزادی با اشاره به مطرح شدن برخی اظهارنظرهای غیرکارشناسی در زمینه قیمت در صنعت خودرو با بیان این مطلب گفت: بدون شک اظهارنظرهای غیر کارشناسی در صنعت خودرو به دلیل عدم آگاهی از هزینه های این صنعت انجام می شود این در حالیست که صحبت درباره این موضوع، یک بحث دقیق و تخصصی است و هیچ فردی خارج از بدنه صنعت خودرو قادر به ارایه اظهارنظرهای غیرکارشناسی در این زمینه نیست.
  وی با تاکید بر این که  اظهارنظرهایی از این دست به هیچ عنوان قابل قبول نبوده و نباید مبنای تصمیم گیری قرار گیرد، افزود: هرگونه اظهارنظر در زمینه قیمت خودرو باید تنها از مجاری قانونی که در سیستم تعریف شده، انجام شود.
  این کارشناس صنعت خودرو ادامه داد: اگر قرار است اطلاعاتی به مردم به عنوان  مصرف کنندگان این حوزه داده شود، این اطلاعات باید کارشناسی بوده و از طریق مجاری قانونی مطرح شود و در این میان نباید اجازه اظهارنظر به افراد حقیقی که بدون آگاهی از پارامترهایی که در قیمت موثر هستند، سخن می گویند، داده شود.
  آزادی افزود: بدون شک اظهارنظرهایی از این دست باعث بدبینی مردم نسبت خودروسازان و زیر سوال بردن اقدامات آن ها می شود چرا که به هیچ عنوان توان تولید خودرویی مانند پراید با 5 میلیون تومان وجود ندارد و این اظهارنظری بی مورد و نامربوط است که اثرات منفی در جامعه به جای می گذارد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط