برنج

عقب‌نشینی پراید تا کجا ادامه دارد؟

عصر خودرو- هر چند قیمت خودرو این روزها همگام با انتظارات موجود در بازار برای کاهش قیمت منطبق نیست اما در سایه رکود حاکم بر بازار و کاهش بیشتر تقاضا در ایام سوگواری محرم، قیمت پراید عقب نشینی کرد.

عقب‌نشینی پراید تا کجا ادامه دارد؟
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از خبرآنلاین، در آخرین روز هفته، ارزان‌ترین خودروی بازار به قیمتی متفاوت از روزهای گذشته فایل شد. پراید 111 که آوازه پیشروی‌اش به سمت 60 میلیون تومان، مدتها بازار خودروی ایران را تحت تاثیر قرار داده بود امروز در کانال 46 میلیون تومان فایل شد تا رویای کاهش بیشتر قیمت این خودرو نیز دوباره جان بگیرد.

  این خودرو مدتهای طولانی در کانال 50 میلیون تومان قرار داشت و به تازگی با پذیرش کاهش سه میلیون تومانی قیمت در محدوده 47 تا 48 میلیون تومان حضور داشت اما در آخرین روز هفته رسیدن به قیمت 46 میلیون تومان بسیاری را به این نتیجه رساند که پراید امکان پسروی تا قیمت کمتر از 45 میلیون را نیز داراست. قیمت تحویل این خودرو در کارخانه 39 میلیون و 941 هزار تومان است. به این ترتیب هنوز قیمت تحویل کارخانه با قیمت بازار آزاد فاصله ای قابل توجه را داراست.

  قیمت سایپا 131 نیز امروز به 42 میلیون تومان رسیده است.

  پراید وانت 42 میلیون و 500 تا 42 میلیون 800 هزار تومان قیمت خورد. تیبا صندوق دار نیز با پایین آمدن از کانال 50 میلیون به قیمت 49 میلیون و 500 هزار تومان فایل شد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط