اوتو ۳۶۰

اعلام محدودیتهای ترافیکی روزهای پایانی شهریور تا اول مهر

عصر خودرو- محدودیتهای ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور از ۲۷ شهریور تا یکم مهرماه توسط پلیس راهنمایی و رانندگی اعلام شد.

اعلام محدودیتهای ترافیکی روزهای پایانی شهریور تا اول مهر
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از تسنیم، محدودیت ترافیکی اعلام شده توسط پلیس راهنمایی و رانندگی از روز چهارشنبه 27 شهریور تا روز دوشنبه یکم مهرماه به شرح ذیل است:

  موتورسیکلت:

  تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه (27 شهریورماه) تا ساعت هفت روز دوشنبه  (یکم مهرماه) از محورهای کرج ــ چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران ــ سمنان ــ مشهد و بالعکس ممنوع است.

  تبصره؛ تردد موتورسیکلتهای انتظامی و امدادی برای انجام ماموریتهای ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

  محور کندوان:

  الف: تردد انواع وسایل‌نقلیه از ساعت 13 روز جمعه (29 شهریورماه) تا دو بامداد روز شنبه (30 شهریورماه) از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل‌نقلیه از ساعت 17 روز جمعه تا دو بامداد روز شنبه از مرزن‌آباد به سمت کرج بصورت یک‌طرفه خواهد بود.

  ب: تردد انواع وسایل‌نقلیه از ساعت 13 روز شنبه (30 شهریورماه) تا دو بامداد روز یکشنبه (31 شهریورماه) از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل‌نقلیه از ساعت 17 روز شنبه تا دو بامداد روز یکشنبه از مرزن‌آباد به سمت کرج بصورت یک‌طرفه خواهد بود.

  پ: تردد انواع وسایل‌نقلیه از ساعت 13 روز یکشنبه (31 شهریورماه) تا دو بامداد روز دوشنبه (یکم مهرماه) از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل‌نقلیه از ساعت 17 روز یکشنبه تا دو بامداد روز دوشنبه از مرزن‌آباد به سمت کرج بصورت یک‌طرفه خواهد بود.

  محور هراز

  الف: تردد انواع وسایل‌نقلیه از ساعت 15 روز جمعه (29 شهریورماه) تا دو بامداد روز شنبه (30 شهریورماه) از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل‌نقلیه از ساعت 17 روز جمعه تا دو بامداد روز شنبه از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) بصورت یک‌طرفه خواهد بود.

  ب: تردد انواع وسایل‌نقلیه از ساعت 15 روز شنبه تا دو بامداد روز یکشنبه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل‌نقلیه از ساعت 17 روز شنبه تا دو بامداد روز یکشنبه از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) بصورت  یک‌طرفه خواهد بود.

  پ: تردد انواع وسایل‌نقلیه از ساعت 15 روز یکشنبه (31 شهریورماه) تا دو بامداد روز دوشنبه (یکم مهرماه) از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل‌نقلیه از ساعت 17 روز یکشنبه تا دو بامداد روز دوشنبه از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) بصورت یک‌طرفه خواهد بود.

  نقلیه سنگین (به استثناء حاملان موادسوختی یا فاسدشدنی):

  محور کندوان: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج ــ چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

  محور هراز:

  الف: تردد تمام تریلرها کماکان ممنوع است.

  ب: تردد تمام کامیونها و کامیونتها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 روز چهارشنبه (27 شهریورماه) تا دو بامداد روز پنجشنبه (28 شهریورماه) و همچنین از ساعت 6 روزهای پنجشنبه، جمعه، شنبه و یکشنبه مورخهای (28 تا 31 شهریورماه) تا دو بامداد روز بعد از محور هراز ممنوع است.

  محور فیروزکوه:

  تردد تمام تریلرها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت هشت تا 24 روز جمعه (29 شهریورماه) از قائم‌شهر به سمت تهران ممنوع است.

  محور قدیم رشت ــ قزوین و بالعکس:

  تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملین موادسوختر و فاسدشدنی از ساعت 12 روز چهارشنبه (27 شهریورماه) تا ساعت 24 روز جمعه (29 شهریورماه) در محور فوق ممنوع است.

  محور آستارا ــ اردبیل و بالعکس:

  تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملین موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 روز جمعه (29 شهریورماه) محور فوق ممنوع است.

  محور سلفچگان ــ قم (باند رفت به سمت قم):

  تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملین موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 روز جمعه (29 شهریورماه) در محور فوق ممنوع است.

  محور قدیم ساوه ــ همدان و بالعکس:

  تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملین موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 روز پنجشنبه (28 شهریورماه) تا ساعت 24 روز جمعه (29 شهریورماه) و همچنین از ساعت 12 روز شنبه (30 شهریورماه) تا ساعت هفت روز یکشنبه (31 شهریورماه) در محور فوق ممنوع است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  آسان موتور
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • خودروامروز ۴۸۴
    • خودروامروز ۴۸۳
    • خودرو امروز ۴۸۲
    • خودرو امروز ۴۸۱
    • خودرو امروز ۴۸۰
    • خودرو امروز ۴۷۹
    • خودروامروز ۴۷۸
    • خودرو امروز ۴۷۷
    • خودرو امروز ۴۷۶
    آخرین بروزرسانی ۵ روز پیش
    آرشیو