برنج

بازداشت سارقان خودرو پس از عملیات تعقیب و گریز در بزرگراه لشگری

عصر خودرو- رئیس کلانتری ۱۳۳ شهر زیبا از دستگیری ۳ سارق که در حال سرقت یک دستگاه خودروی سواری بودند، خبر داد.

بازداشت سارقان خودرو پس از عملیات تعقیب و گریز در بزرگراه لشگری
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۳:۰۰

   به گزارش  پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ سرافراز احمدی رئیس کلانتری 133 شهر زیبا گفت: ساعت یک بامداد جمعه شب گذشته، پنجم مهرماه ماموران گشت انتظامی کلانتری هنگام گشت زنی در محدوده بزرگراه لشگری متوجه رفتار مشکوک راننده و 2 سرنشین یک دستگاه خودروی سواری پژو 206 شدند.
  این مقام انتظامی تصریح کرد: مدتی ماموران رفتار متهمان را تحت مراقبت قرار دادند تا اینکه یکی از سرنشینان خودروی سواری 206 از خودرو پیاده و به سمت خودرو  پژو پارسی که در کنار خیابان پارک شده بود، رفت.

  سرهنگ احمدی عنوان کرد: ماموران برای بررسی موضوع پلاک انتظامی خودرو 206  استعلام گرفتند و مشخص شد که خودروی مذکور شب گذشته در محدوده همین کلانتری به سرقت رفته است.

  وی افزود: ماموران به سرعت برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند و دستور ایست دادند، ولی سرنشین خودرو به سرعت سوار بر خودروی 206 شده و هر 3 متهم از محل گریختند.کلانتر محله زیبا شهر عنوان کرد: متهمان برای اینکه راهی نجاتی برای خود پیدا کنند پس از گذشت مسافتی وارد بزرگراه لشگری شدند که در نهایت، فرار متهمان با شیلک تیر هوائی ماموران پایان یافت و ماموران کلانتری موفق شدند خودروی متهمان را در بزرگراه لشگری در حوالی تهرانسر متوقف و هر 3 متهم را دستگیر کنند.

  رئیس کلانتری 133 زیبا شهر افزود: هر 3 سارق به همراه خودروی سرقتی برای تحقیقات تکمیلی و کشف سایر جرایم مشابه در اختیار پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفتند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط