اطلس خودروکرمان خودرو

دستگیری موتورسواری که ۵۸ موبایل قاپید

عصر خودرو- رئیس کلانتری ۱۰۷ فلسطین از دستگیری یک موبایل قاپ با ۵۸ شاکی خبر داد .

دستگیری موتورسواری که ۵۸ موبایل قاپید
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از ایسنا، سرهنگ محمدرضا علیزاده دراین‌باره گفت: با دریافت شکایت های مردمی مبنی بر موبایل قاپی توسط موتورسواری جوان ، شناسایی و دستگیری سارق در دستور کار قرار گرفت.

  وی ادامه داد: مالباختگان در اظهارات مشابهی بیان داشتند در تقاطع ها در حال مکالمه و عبور از عرض خیابان بودند که موتورسواری جوان خلاف جهت مسیر به آنان نزدیک شده و پس از قاپیدن گوشی موبایل شان به سرعت از محل گریخته است.

  وی تصریح کرد: در تحقیقات میدانی تصویری از چهره سارق به دست آمد و در اختیار گشت های انتظامی کلانتری قرار داده شد تا به محض مشاهده سارق را دستگیر کنند.

  علیزاده تصریح کرد: گشت زنی های هدفمند ادامه داشت تا اینکه ماموران گشت انتظامی کلانتری هنگام گشت زنی در محدوده پل کریمخان موتورسواری را که قصد قاپیدن گوشی همراه یکی از شهروندان را داشت، مشاهده کردند.

  کلانتر محله فلسطین ابراز داشت: ماموران دستور توقف موتورسیکلت را اعلام کردند ولی سارق به محض مشاهده گشت انتظامی کلانتری از محل متواری و به سمت میدان ولی عصر گریخت.

  براساس اعلام سایت پلیس، علیزاده افزود: ماموران موفق شدند پس از تعقیب و گریزی متهم را دستگیر و به کلانتری منتقل کنند.

  رئیس کلانتری 107 فلسطین با بیان اینکه تاکنون 58 تن از مال باختگان سارق را مورد شناسایی قرار داده اند، گفت: متهم با تکمیل پرونده به دادسرا معرفی شد.

  برچسب ها
  KLTکرمان موتور
  مطالب مرتبط