اطلس خودروکرمان خودرو

فروش اموال سرقتی در سایت دیوار؛ سارق لوازم خودرو در کوهدشت دستگیر شد

عصر خودرو- فرمانده انتظامی شهرستان کوهدشت گفت: سارق حرفه‌ای لوازم داخل خودرو که از طریق سایت دیوار اقدام به فروش اموال سرقتی می‌کرد در این شهرستان دستگیر شد.

فروش اموال سرقتی در سایت دیوار؛ سارق لوازم خودرو در کوهدشت دستگیر شد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از تسنیم  ، سرهنگ عباس ‌دولتشاهی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مأموران انتظامی کلانتری 11 این شهرستان در پی وقوع چند فقره سرقت لوازم داخل خودرو با رصد اطلاعاتی دریافتند که این اموال در سایت دیوار در حال فروش است و سپس این موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

  وی افزود: مأموران پلیس با اقدامات تخصصی یک سارق را در ارتباط با سرقت‌های به‌وقوع پیوسته شناسایی و پس‌از هماهنگی با مرجع قضایی او را در یک عملیات منسجم در مخفیگاهش دستگیر کردند.

  فرمانده انتظامی شهرستان کوهدشت عنوان کرد: تعداد چندین دستگاه ضبط پخش خودرو و تعدادی انواع لوازم مسروقه در بازرسی از مخفیگاه این‌ متهم کشف شد.

  وی با بیان اینکه متهم در تحقیقات به‌عمل آمده به چند فقره سرقت لوازم داخل خودرو اعتراف کرد و به مرجع قضایی تحویل داده شد، بیان کرد: به شهروندان توصیه می‌کنیم هنگام خرید از سایت‌های فروش کالا و نیازمندی‌های آنلاین به قیمت‌های پایین‌تر از رایج بازار مشکوک شده و ضمن درخواست مدارک هویتی، هوشیاری و دقت لازم را داشته باشند.

  برچسب ها
  KLTکرمان موتور
  مطالب مرتبط