اطلس خودرو

هشدار نسبت به گازسوزکردن خودروها در مراکز غیر مجاز

عصر خودرو- پس از اصلاح قیمت بنزین، ‌توجه مالکان خودرو به سمت گازسوز کردن خودروها جلب شده اما افزایش قیمت تجهیزات و نایاب‌شدن مخازن باعث شده تا برخی افراد، مراکز غیرمجاز را برای گاز سوزکردن خودرو انتخاب کنند، ‌موضوعی که شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران نسبت به آن هشدار داده است.

هشدار نسبت به گازسوزکردن خودروها در مراکز غیر مجاز
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایرنا ، پس از آنکه بنزین در بامداد 24 آبان سهمیه بندی و اصلاح قیمت شد، ‌مالکان خودرو به فکر استفاده از سوختی ارزان تر برای خودرو افتادند. با این حال از همان زمان، ‌تجهیزات مورد نیاز برای گاز سوز کردن خودرو کمیاب و گران و در ادامه نایاب شد. پیگیریهای ایرنا از استان های مختلف نشان می دهد که مراکز مجاز تبدیل خودروها به دوگانه سوز همچنان با کمبود تجهیزات رو به رو هستند و این امر باعث شده تا افراد برای دو گانه سوز کردن خود به سمت مراکز غیر مجاز بروند.

  موضوعی که شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران طی اطلاعیه‌ای درباره گازسوز کردن خودروها در مراکز غیرمجاز هشدار داده است.

  در متن این اطلاعیه آمده است که شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران به اطلاع مالکان خودروهایی که متقاضی گازسوز کردن (CNG) خودروی خود هستند می‌رساند، برای ثبت درخواست خود به سامانه irngv.ir مراجعه و اقدام به ثبت‌نام کنند. تاکید می‌شود به‌زودی شرایط و امکانات برای متقاضیان اطلاع‌رسانی خواهد شد.

  در ضمن به هموطنان توصیه می‌شود برای حفظ ایمنی و سلامت خود، در مراکز غیرمجاز اقدام به گاز سوزکردن خودروهای خود نکنند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط