اوتو ۳۶۰

بررسی فنی خودرو الکتریکی بائوجون + مشخصات

عصر خودرو- بائوجون که به عنوان یکی از برندهای جنرال موتورز در هفته‌های اخیر فعال‌تر از هر زمان دیگری شده اولین تصاویر از جدیدترین محصول خود برای بازار چین را منتشر کرده است.

بررسی فنی خودرو الکتریکی بائوجون + مشخصات
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۷:۰۰
  • بررسی فنی خودرو الکتریکی بائوجون + مشخصات
  • بررسی فنی خودرو الکتریکی بائوجون + مشخصات
  • بررسی فنی خودرو الکتریکی بائوجون + مشخصات

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، بائوجون که به عنوان یکی از برند‌های جنرال موتورز در هفته‌های اخیر فعال‌تر از هر زمان دیگری شده اولین تصاویر از جدیدترین محصول خود برای بازار چین را منتشر کرده است.

این خودروی مینی که فعلاً بدون نام است از زبان طراحی جدید بائوجون سود برده و بسیار جذاب‌تر از خودرو‌های E100 و E200 الکتریکی با ابعاد مشابه به نظر می‌رسد.

از جمله ویژگی‌های طراحی کلیدی این خودروی دو نفره و الکتریکی می‌توان به طراحی جداگانه بدنه متمایز شده با بدنه‌ای دو رنگ و همچنین شکل متمایز سپر جلو اشاره کرد. بائوجون می‌گوید نمای جلوی این خودرو از الگوی موج‌های رادار الهام گرفته و بنابراین به راحتی می‌توان آن را تشخیص داد.

دیگر ویژگی‌های جالب بدنه عبارت‌اند از طراحی تخت بخش پایینی درب‌ها که از متریال مقاوم در برابر خراش ساخته شده‌اند. دستگیره‌های درب پنهان شده و طراحی متفاوت رینگ‌ها نیز جزو موارد جالب این خودرو هستند. گفته می‌شود این دو ویژگی یاد شده باعث کاهش مقاومت در برابر باد می‌شوند که یک مزیت کلیدی برای هر خودروی الکتریکی محسوب می‌شود.

بائوجون اشاره‌ای به زمان عرضه این خودروی الکتریکی جدید نداشته، اما گفته که این محصول باعث تکمیل دو نمونه کنونی E100 و E200 می‌شود. اطلاعاتی از قوای محرکه خودرو هم منتشر نشده است.

هنوز مشخص نیست که آیا این خودرو با بائوجون E200 ارتباط دارد یا خیر. E200 حداکثر برد 270 کیلومتری داشته، اما خب واضح است که محدوده حرکتی آن در دنیای واقعی کمتر از این میزان است.

بائوجون می‌گوید همچنان به معرفی خودرو‌هایی با قوای محرکه جدید ادامه خواهد داد و درعین‌حال راه‌حل‌های حمل‌ونقل بیشتری را برای مصرف‌کنندگان چینی معرفی خواهد کرد.

برچسب ها
کرمان موتور