برنج

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران مطرح کرد؛

جزئیات اعطای سهمیه ۸۰۰ لیتری به تاکسی ون‌ها

عصر خودرو- قنادان درباره ارائه سهمیه مازاد به رانندگان تاکسی‌های ون توضیحاتی داد.

جزئیات اعطای سهمیه ۸۰۰ لیتری به تاکسی ون‌ها
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران ، علیرضا قنادان مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران  در تشریح فراخوان ارائه شده برای تاکسی‌های ون گفت: با توجه به تلاش های انجام شده از ابتدای دی ماه در کارت سوخت جدید تاکسی های ون علاوه بر سهمیه  600 لیتری سهمیه 200 لیتری مازاد نیز درنظر گرفته و در کارت سوخت رانندگان شارژ می شود.
  مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران افزود: سهمیه ماه آینده رانندگان تاکسی ون از 600 لیتر به 800 لیتر افزایش می یابد.

  قنادان تاکید کرد: سهمیه مازاد 200 لیتری تنها برای تاکسی ون‌هایی لحاظ می‌شود که دارای پروانه معتبر تاکسیرانی هستند واگر بعد از این اقدام رانندگانی نسبت به دریافت نکردن 200 لیتر سهمیه مازاد اعتراضی داشته باشند به طور حتم جزء رانندگانی هستند که پروانه فعال تاکسیرانی ندارند.

  مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران در تشریح دیگر اقدام‌های سازمان تاکسیرانی برای رانندگان تاکسی گفت: بسیاری از رانندگان تاکسی های دوگانه سوز پس از سهمیه بندی بنزین با مشکل‌های بسیاری در سوختگیری مواجه هستند که ما در سازمان تاکسیرانی با رایزنی‌های انجام شده به دنبال اختصاص ایستگاه‌های گاز CNG تنها به رانندگان تاکسی هستیم.

   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط