اوتو ۳۶۰

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت خبر داد؛

یک مجروح بر اثر واژگونی کامیون در بزرگراه شهید خرازی

عصر خودرو- سرهنگ رازقی از واژگونی یک دستگاه کامیون به علت سرعت زیاد در بزرگراه شهید خرازی خبر داد.

یک مجروح بر اثر واژگونی کامیون در بزرگراه شهید خرازی
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران ،  سرهنگ محمد رازقی رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت گفت: ساعت 23 شب گذشته در مسیر بزرگراه "شهید خرازی، ابتدای آزادگان جنوب" یک دستگاه کامیون که در این مسیر در حال حرکت بوده ناگهان واژگون می‌شود.

  رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت عنوان کرد: پس از اطلاع از وقوع حادثه کارشناسان منطقه 26 پلیس راهور پایتخت در محل حاضر شدند و نسبت به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

  وی گفت: با حضور جرثقیل سنگین راهور در موقعیت تصادف کامیون به حالت عادی بازگشت و به کنار راه منتقل و ترافیک ایجادی به حالت عادی بازگشت.

  این مقام انتظامی تصریح کرد: با حضور عوامل اورژانس مصدوم این حادثه که راننده کامیون 45 ساله بود، پس از معاینه به علت درد شدید از ناحیه کمر به بیمارستان فیاض بخش انتقال یافت.

  رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت در خصوص علت این تصادف، گفت: علت واژگونی کامیون، سرعت زیاد و عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه بود.

  سرهنگ رازقی از رانندگان خواست: در هنگام رانندگی باسرعت مطمئن حرکت کنند و تمام توجه خود را به رانندگی معطوف دارند و از حرکاتی که باعث شود توجه آن‌ها از رانندگی پرت شود خودداری کنند و همچنین رانندگان خودرو‌های سنگین حتما قبل از حرکت استراحت کافی داشته باشند تا دیگر شاهد اینگونه حوادث نباشیم.

  انتهای پیام/

  پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر

   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط