برنج

«لغزندگی جاده» و «انحراف از مسیر‌» عوامل واژگونی اتوبوس اصفهان-رامسر

عصر خودرو- مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های تعاونی مسافربری کشور گفت: بامداد امروز اتوبوس مسیر اصفهان-رامسر به دلیل لغزندگی جاده، برخورد با گاردریل و انحراف از مسیر‌، از جاده منحرف و سپس واژگون می‌شود.

«لغزندگی جاده» و «انحراف از مسیر‌» عوامل واژگونی اتوبوس اصفهان-رامسر
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۸:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از فارس ، احمدرضا عامری درباره حادثه واژگونی بامداد امروز اتوبوس مسیر اصفهان-رامسر، اظهار داشت: این اتوبوس بامداد امروز ‌به سمت رامسر حرکت می‌کند.

  مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های تعاونی مسافربری کشور با اشاره به بارش اخیر برف و یخ‌زدگی‌ اظهار کرد: این اتوبوس حدود ساعت 3 بامداد امروز به دلیل لغزندگی جاده، انحراف مسیر و برخورد با گاردریل دچار حادثه واژگونی می‌شود، البته لغزندگی یکی از دلایل بروز این حادثه است و دلایل اصلی با بررسی کامل حادثه مشخص می‌شود.

  وی با بیان اینکه این حادثه در محور سلفچگان به ساوه رخ می‌دهد‌، اضافه کرد: متأسفانه سه نفر از مسافران در محل وقوع حادثه جان باخته‌اند و 11 مسافر نیز مصدوم شده‌اند.

  ‌بنابریان گزارش ظاهراً ‌اتوبوس (که متعلق به شرکت همسفر بوده است) ابتدا به سمت چپ جاده منحرف می‌شود و پس از برخورد با نیوجرسی (جداکننده) وسط جاده، مجددا به سمت چپ منحرف می‌شود و داخل یک دهانه پل به ارتفاع 13 متر سقوط می‌کند؛ در این حادثه‌ راننده جان باخته است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط