برنج

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کردستان:

تردد در تعدادی از محورهای کردستان تنها با زنجیر چرخ ممکن است

عصر خودرو- رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کردستان با اشاره به بارش خفیف و کولاک برف در غرب کردستان اعلام کرد که تردد در محورهای سقز، بانه، مریوان و گردنه ژالانه تنها با زنجیر چرخ ممکن است.

تردد در تعدادی از محورهای کردستان تنها با زنجیر چرخ ممکن است
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایسنا ، دانش زندی  با اشاره به آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی استان کردستان اظهار کرد: بارش برف خیلی خفیف در پایانه مرزی باشماق، گردنه ژالانه، محورهای سقز، مریوان و بانه ادامه دارد.

  وی افزود: مه غلیظ، بارش خفیف برف و لغزندگی جاده در مسیر سنندج به مریوان وجود دارد.

  رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کردستان با بیان اینکه تردد در محورهای بانه به مریوان، سقز به مریوان و گردنه خان بانه تنها با زنجیر چرخ ممکن است تصریح کرد: 58 دستگاه ماشین آلات برف‌روب با ١03 نفر پرسنل راهداری بیش از 650 کیلومتر باند را در روز گذشته برف‌روبی کرده‌اند.

  وی عنوان کرد: 48 دستگاه ماشین آلات برف‌روب با 6١ نفر پرسنل راهداری بیش از 802 کیلومتر باند روستایی را برف‌روبی کرده‌اند.

  زندی درپایان با اشاره به اینکه مسیر بیش از ١00 روستا بازگشایی شده‌ است یادآور شد: همچنان که بازگشایی راه‌های روستایی ادامه دارد احتمال انسداد محورهای روستایی وجود دارد که راهداران به صورت شبانه‌روزی درحال بازگشایی محورهای روستایی و بین‌شهری هستند.

  سامانه بارشی از نیمه‌شب روز گذشته با نفوذ از غرب استان موجب بارش‌ برف در نیمه غربی و برف و باران پراکنده در نیمه شرقی کردستان شده است؛ پیشتر اداره‌کل هواشناسی استان کردستان در اطلاعیه‌ای از ادامه بارش‌ها تا پایان روز پنج‌شنبه خبر داد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط