اوتو ۳۶۰

آغاز صادرات سقف های خورشیدی تسلا به خارج از آمریکا

عصر خودرو- الون ماسک مدیر عامل تسلا با ارسال پیامی در توئیتر تایید کرده که سقف های خورشیدی ساخت این شرکت به زودی به خارج از امریکا صادر می شوند.

آغاز صادرات سقف های خورشیدی تسلا به خارج از آمریکا
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر ، مدیر عامل تسلا زمان دقیقی را برای آغاز صادرات سقف های خورشیدی تولید شده توسط تسلا عنوان نکرده است، اما وی اعلام کرده که صادرات این سقف ها به خارج از آمریکا تا قبل از پایان سال 2020 آغاز می شود.

  تسلا در ابتدای سال 2020 از گسترش فعالیت های صادراتی خود خبر داده بود. این شرکت در زمینه تولید انواع خودروهای برقی نیز فعال است و پس از افتتاح کارخانه ای در چین در شهر شانگهای به دنبال ساخت یک کارخانه دیگر خودروسازی در آلمان است که فعلاً به علت نگرانی های زیست محیطی متوقف شده است. فعالان محیط زیست در آلمان می گویند قرار است برای ساخت این کارخانه درختان زیادی قطع شود و آنها با این امر مخالف هستند.

  سقف های خورشیدی تسلا علاوه بر اینکه برای پوشاندن سقف خانه های مختلف به شکل های مختلف قابل تولید هستند، قادر به دریافت و ذخیره سازی انرژی خورشیدی هستند. سقف های یادشده با روکش های شیشه ای مستحکم و بادوام پوشانده می شوند و می توانند نیاز منازل به انرژی الکتریسیته را با دریافت نور خورشید به طور کامل تامین کنند.
   

  برچسب ها
  کرمان موتور