برنج

نوبخت :

ادامه آزاد راه شهید همت هفته آینده گشایش می یابد

عصر خودرو- معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد که با وجود موانع و مشکلات ناشی از بارش ها و ویروس کرونا، پروژه ادامه آزاد راه شهید همت هفته آینده در استان البرز گشایش می یابد.

ادامه آزاد راه شهید همت هفته آینده گشایش می یابد
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایرنا ، دکتر محمدباقر نوبخت روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از پروژه ادامه آزاد راه شهید همت در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: با گشایش این پروژه ، مسافران مانند گذشته مشکلات ترافیکی بین تهران و کرج نخواهند داشت.

  وی ادامه داد: تاکنون مسافران در محدوده تهران - کرج ساعت ها  با ترافیک سنگین مواجه شده و  برای آنان خستگی ایجاد می شد اما با گشایش آزاد راه شهید همت این مشکل را نخواهیم داشت ضمن آنکه گشایش خط یک آزاد راه تهران - شمال به کاهش بار ترافیکی بین تهران و کرج کمک کرد و اکنون افتتاح ادامه آزادراه شهید همت در تکمیل خط یک آزاد راه تهران - شمال برای روان سازی بیشتر ترافیک انجام می شود.

  معاون رییس جمهوری بیان داشت : قرار بود این پروژه سال آینده افتتاح شود اما با تلاش شبانه روزی دست اندکاران و مجریان با وجود بارش های زمستانی و مشکلات ناشی از بیماری کرونا ، اجرای ادامه آزادراه شهید همت به روزهای پایانی خود رسیده و دوشنبه هفته آینده عملیات عمرانی این آزاد راه پایان می یابد و بهرهبرداری خواهد شد.

  نوبخت تاکید کرد که تلاش فرزندان ملت ایران در عرصه سازندگی در این شرایط و برهه حساس ستودنی است چرا که در شرایطی که جهان و ایران درگیر یک ویروس وحشی و پرگسترش است ، کار و تلاش بی وقفه ادامه دارد.

  وی از پیگیری ها و تلاش عزیزاله شهبازی استاندار البرز ، مجموعه وزارت راه وشهرسازی به ویژه دست اندرکاران پروژه آزاد راه شهید همت و رسانه های جمعی برای تکمیل و  اطلاع رسانی این پروژه آن قدردانی کرد.

  آزادراه شهید همت به طول حدود 40 کیلومتر ، تاکنون حدود 30 کیلومتر آن بین تهران و کرج زیربار ترافیک رفته و مابقی آن به مرحله تکمیل و پایانی رسیده است .

  این آزاد راه به بزرگراه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در شمال کرج و جاده کرج - چالوس و آزاد راه جنوبی استان البرز متصل می شود.

  با بهره برداری از این آزاد راه بخشی از مشکلات ترافیکی استان البرز مرتفع می شود.

  استان البرز دارای یک هزارو 450 کیلومتر آزاد راه ، بزرگراه ، راه اصلی و فرعی است که 18 درصد ترافیک جاده ای ایران مربوط به این استان می باشد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط