برنج

کاهش ۲۶.۵درصدی تردد وسایل نقلیه در محورهای برون‌شهری

عصر خودرو- سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از کاهش ۲۶.۵درصدی تردد وسایل نقلیه در محورهای برون‌شهری خبر داد.

کاهش ۲۶.۵درصدی تردد وسایل نقلیه در محورهای برون‌شهری
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایرنا، بر اساس اعلام سازمان راهداری، در شبانه‌ روز گذشته، بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 318  تردد شمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل 26.5 درصد کاهش تردد را نشان می‌دهد که سهم وسایل نقلیه سنگین 10.1 درصد، اوج تردد بین ساعت های 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعت های 4 تا 5 صبح صورت گرفته است.

  با توجه به شیوع بیماری واگیردار کرونا در سطح کشور و سرایت آن به بیشتر استان‌ها و از طرفی، همراهی هموطنان با توصیه‌های مسئولین وزارت بهداشت مبنی بر پرهیز از هرگونه سفر و تردد بین‌شهری و ماندن در منزل و در نتیجه عادی بودن شرایط ترافیکی، محورها فعلا تا اطلاع بعدی هیچ محدودیت و ممنوعیت ترافیکی در ایام نوروز 99 به‌استثنای محمولات ترافیکی اجرا نمی‌شود.

  تبصره1: تردد محمولات ترافیکی که از قبل پروانه عبور اخذ کرده‌اند، در همه راه‌های اصلی برون‌شهری تا ساعت هفت صبح روز سه‌شنبه 5 فروردین و از ساعت هفت صبح روز پنجشنبه 7 فروردین تا ساعت هفت صبح روز شنبه 9 فروردین و همچنین از ساعت هفت صبح روز دوشنبه 11 فروردین تا ساعت هفت روز شنبه 16 فروردین ممنوع است.

  تبصره2: مجوز تردد برای محمولات ترافیکی دارای ضرورت ملی در روزهای 5، 6، 9 و 10 فروردین، با هماهنگی این پلیس صادر خواهد شد.

  برچسب ها
  کرمان موتور