اطلس خودرو

تحقق جهش در خودروسازی کشور با برنامه های متنوع ایران خودرو:

هدف‌گذاری تولید ۶۰۰ هزار دستگاه خودرو در سال۹۹

عصر خودرو- گروه صنعتی ایران خودرو برای سال ۹۹، تولید و عرضه ۶۰۰ هزار دستگاه انواع خودروی سواری و وانت را در دستور کار قرار داده است.

هدف‌گذاری تولید ۶۰۰ هزار دستگاه خودرو در سال۹۹
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایکوپرس، این خودروساز با تحقق برنامه‌های خودکفایی و با تکیه بر توان‌مندی سازندگان داخلی و شرکت‌های دانش‌بنیان و در راستای تحقق شعار سال 1399 در صنعت خودرو، تولید 600 هزار دستگاه خودرو را هدف‌گذاری کرده و با عزم همه ارکان تولید، این هدف را محقق خواهد کرد.
  در سال گذشته نیز ایران خودرو با وجود تمام مشکلات و موانع ناشی از تحریم ها توانست بیش از 405 هزار دستگاه خودرو روانه بازار کند. با تسهیل شرایط تولید و ادامه اجرای رویکردهای متناسب با راهبردهای وزارت صمت، اهداف تولید سال جاری در صنعت خودروی کشور محقق و به شعار جهش تولید جامه عمل پوشانده خواهد شد.
  با تدابیر اندیشیده شده و ساز و کارهای متنوع اجرا شده در داخلی سازی قطعات، علاوه بر کاهش ارزبری، در سال گذشته 51 قطعه و مواد اولیه داخلی سازی شد و به این ترتیب سازندگان توان‌مند داخلی، با ادامه روند ایجاد شده و افزایش ساخت داخل قطعات، رونق و جهش در تولید در سال جاری را نیز تضمین کرده اند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط