آخرین وضعیت جاده های کشور

انسداد ۷ محور مواصلاتی کشور

عصر خودرو- رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از انسداد هفت محور مواصلاتی به علت طغیان رودخانه‌های محلی خبر داد.

انسداد ۷ محور مواصلاتی کشور
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۱:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از مهر، سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به آخرین وضعیت راه‌های کشور گفت هم اکنون شاهد بارش برف در محورهای محور توسکستان- شاهرود استان گلستان، و محور درگز-قوچان محدوده گردنه تیوان در استان خراسان رضوی هستیم همچنین بارش باران نیز در محور ایذه-دهدز استان خوزستان مشاهده می‌شود.

    وی ادامه داد: با توجه به وضعیت جوی تردد در محور توسکستان- شاهرود استان گلستان تنها با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

    به گفته رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردارند.

    رحمانی از انسداد و بازگشایی برخی محورهای مواصلاتی کشور خبر داد و گفت: ساعت ٢۰ روز گذشته (11 فروردین ماه) محورهای اسپکه – فنوج، دلگان - زهکلوت، دلگان – ایرانشهر، جالگه - ایرانشهر در استان سیستان و بلوچستان و ساعت 21 و 30 دقیقه محور سه قلعه- بیرجند در استان خراسان جنوبی به علت طغیان رودخانه‌های محلی دچار انسداد شدند. ساعت 21 و 30 دقیقه محور جاسک- بشاگرد در استان هرمزگان که به علت طغیان رودخانه‌های محلی دچار انسداد شده بود بازگشایی شد و محورهای خیر آباد- ایرانشهر و مهرستان-ایرانشهر در استان سیستان و بلوچستان نیز ساعت 1 و 25 دقیقه بامداد به علت طغیان رودخانه‌های محلی دچار انسداد شدند.

    کرمان موتور