تصادف شدید ۲۰۶ با گاردریل در اتوبان پردیسان

عصر خودرو- رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت از بر جای گذاشتن یک مجروح بر اثر برخورد سواری پژو ۲۰۶ با گاردریل های کناری اتوبان در مسیر حکیم غرب به شرق پردیسان خبر داد.

تصادف شدید ۲۰۶ با گاردریل در اتوبان پردیسان
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از مهر، سرهنگ احسان مؤمنی اظهار کرد: برابر اعلام فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در محدوده حکیم غرب به شرق پردیسان بلافاصله مأموران پلیس راهور پایتخت به همراه گروه‌های امدادی و اورژانس در محل حادثه حاضر شدند.

  وی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد که این حادثه بر اثر لایی کشی و عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه صورت گرفته که راننده 206 با توجه به سرعت زیاد، دیگر نتوانسته خودروی خود را کنترل کند و از مسیر و راه خارج شده و پس از چرخیدن به دور خود، به شدت با گاردریل های کناری اتوبان برخورد می‌نماید که یک شاخه از این گاردریل ها وارد اطاق خودرو شده و از آن طرف بیرون آمده است.

   

  سرهنگ مؤمنی تصریح کرد: در این حادثه، راننده سواری پژو که در داخل خودرو سواری اش محبوس شده بود، با حضور عوامل آتش نشانی خارج و به علت شدت جراحات وارده به کمک مأموران امدادی برای مداوا به بیمارستان منتقل شد.

  رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب از رانندگان خواست در حین رانندگی تمام حواس خود را فقط به رانندگی معطوف دارند و از عجله و شتاب خودداری نمایند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط