برنج

باران جاده‌های استان تهران را لغزنده کرد

عصر خودرو- معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران اعلام کرد: بارش باران همه مسیرهای این استان را لغزنده کرده و از رانندگان می‌خواهیم با سرعت مطمئنه در جاده‌ها حرکت کنند.

باران جاده‌های استان تهران را لغزنده کرد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایرنا، عادل مصدقی گفت: از ساعات بامداد بارش باران از مسیر فیروزکوه- دماوند آغاز شد و در ادامه این بارش‌ها به مسیرهای هراز و همچنین مسیرهای شهرستان شمیرانات رسید.

  وی افزود: پس از ساعاتی بارش باران در مسیرهای جنوبی و غربی استان از جمله آزاد راه‌های تهران- قم، تهران- ساوه و تهران- کرج رسید و در حال حاضر تمامی محورهای مواصلاتی استان تهران به‌دلیل بارش باران لغزنده است.

  معاون راهداری استان تهران ادامه داد: این بارش امروز یکشنبه ادامه‌دار خواهد بود و پیش‌بینی می‌شود در ارتفاعات پدیده مه‌گرفتگی نیز ایجاد شود.

  به گفته وی، تیم‌های گشت راهداری در تمامی مسیرها حضور دارند و در صورت نیاز نسبت به رفع آبگرفتگی اقدام می‌ٔکنند.

  مصدقی با بیان اینکه هنگام بارندگی به‌دلیل کاهش دید افقی رانندگان شاهد افزایش تصادفات جاده‌ای هستیم به رانندگان توصیه کرد که در زمان بارندگی با سرعت مطمئنه و با رعایت فاصله طولی با خودرو جلویی در جاده‌ها حرکت کنند.

  وی همچنین وضعیت ترافیکی در مسیرهای ورودی پایتخت به ویژه آزاد راه های پردیس و کرج را پرحجم تا نیمه سنگین اعلام کرد.

  معاون راهداری استان تهران همچنین به مردم توصیه کرد برای اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی در جاده های استان تهران و سایر استان های کشور به سامانه 141 تماس حاصل کنند.

  برچسب ها
  کرمان موتور