برنج

تولید روزانه ۱۶ هزار حلقه لاستیک در کردستان

عصر خودرو- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان افزود: هم اکنون تولید روزانه در این کارخانه ۱۶ هزار حلقه است که قرار است در کوتاه مدت به ۲۰ و در بلند مدت به ۳۵ هزار حلقه برسد.

تولید روزانه ۱۶ هزار حلقه لاستیک در کردستان
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از شاتا، محمد دره وزمی در جلسه کارگروه تسیهل و رفع موانع تولید گفت: بارز کردستان جزو مهمترین کارخانه های تولید لاستیک در کشور است که در سال96 به بهره برداری رسید و هم اکنون 23 درصد نیاز کشور را تولید می کند.

  رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان افزود: لاستیک بارز چشم و چراغ صنعت استان است و باید بصورت همه جانبه مورد حمایت قرار بگیرد.
  دره وزمی با بیان اینکه این کارخانه برای حدود 900 نفر در استان اشتغال ایجاد کرده است افزود: در سال گذشته شعار سال که رونق تولید از سوی رهبر معظم انقلاب نامگذاری شده در لاستیک بارز کردستان عملیاتی شد.

  وی اضافه کرد: در سال جدید که به سال جهش تولید نامگذاری شده است این کارخانه تصمیم دارد فاز توسعه ای خود را اجرایی و عملیاتی کند.

  دره وزمی با بیان اینکه ما از هر امکانی برای پایداری و افزایش تولید در استان استفاده خواهیم کرد، تلاش می کنیم هر مشکلی را که لاستیک بارز استان دارد در کمترین زمان مرتفع کنیم .

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط