رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران‌مطرح کرد؛

زمان اجرای بسته ترافیکی با نظر استاندار تهران است

عصر خودرو- علیخانی درباره سازوکار اجرای مجدد محدودیت‌های ترافیکی در پایتخت توضیحاتی داد.

زمان اجرای بسته ترافیکی با نظر استاندار تهران است
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمد علیخانی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران پیش از دویست و چهاردهمین جلسه علنی شورای شهر تهران که امروز یک شنبه 28 اردیبهشت ماه برگزار شد در تشریح آخرین وضعیت اجرای محدودیت‌های ترافیکی در پایتخت گفت: بسته ترافیکی در شورای ترافیک مورد بررسی قرار گرفت و مورد توافق سه جانبه شورای شهر، معاونت ترافیک و پلیس راهور بود.

  رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران افزود: زمان اجرای بسته ترافیکی منوط به نظر استاندار تهران است.

  علیخانی با اشاره به لزوم ساماندهی مشکلات ترافیکی ایجاد شده گفت: در حال حاضر مشکلاتی مانند ترافیک‌های شدید، پارک‌های غیرمجاز به ویژه در محدوده‌های مرکزی شهر به شدت افزایش پیدا کرده است.

  رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران تصریح کرد: در این بسته ترافیکی به جز رعایت فاصله اجتماعی در مترو و اتوبوس، مراکز تجاری، ادارات معافیت‌هایی برای ورود تاکسی‌های اینترنتی، آژانس‌ها و سرویس ادارات و مدارس نیز در نظر گرفته شده است.

  علیخانی ادامه داد: در حال حاضر ناوگان حمل و نقل عمومی با یک پنجم ظرفیت خود فعالیت می‌کند و این در حالی است که در روز‌های غیر کرونایی تعداد مسافران به پنج میلیون نفر در روز می‌رسید.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط