لیزینگ گردشگری

تاکنون

چهارصد هزار متقاضی در پیش ثبت نام ایران خودرو

عصر خودرو- معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو از پیش ثبت نام بیش از چهارصد هزار متقاضی برای فروش فوق العاده محصولات این خودروسازی به مناسبت عید سعید فطر خبر داد.

چهارصد هزار متقاضی در پیش ثبت نام ایران خودرو
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از صداوسیما، بابک رحمانی با بیان اینکه پیش ثبت نام فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو همچنان ادامه دارد، گفت: پیش ثبت نام که سه روز زودتر از بقیه مراحل واریز وجه شروع شده تا روز آخر می‌تواند ادامه یابد یعنی یک مشتری می‌تواند حتی در روز آخر مهلت نیز هم پیش ثبت نام و هم واریز وجه را انجام دهد.

  وی افزود: از فردا تا چهارشنبه 14 خرداد واریز وجه انجام می‌شود و پس از آن تا روز یکشنبه 18 خرداد مراحل قرعه کشی انجام خواهد شد، بعد از آن کسانی که برنده شده باشند دو روز برای تکمیل وجه فرصت دارند و کسانی که برنده نشده باشند پول آن‌ها در مدت یک هفته کاری به شماره شبایی که اعلام کردند واریز خواهد شد.
  آقای رحمانی با بیان اینکه هر کسی که شروط اعلامی را داشته باشد می‌تواند در پیش ثبت نام شرکت کند، ادامه داد: کسانی که پلاک جاری داشته باشند نمی‌توانند در مراحل پیش ثبت نام شرکت کنند.
  وی گفت: درباره حذف و جایگزینی چک، با دستور سرپرست وزارت صمت بررسی‌ها درحال انجام است که تا فردا نتیجه نهایی آن از طریق بخشنامه اعلام می‌شود ضمن اینکه تسهیلات اضافه‌ای اگر بناست درنظر گرفته شود در همان جلسه فردا بررسی و تصمیمات آن ابلاغ خواهد شد، اما هم اکنون، شرایط همان شرایط اعلامی قبلی است.
  معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو در این باره که برخی از شهروندان در روند پیش ثبت نام با اشکالاتی در سامانه مواجه هستند، افزود: شاید اشکالات مقطعی در ثبت نام بوجود بیاید، اما برآورد کلی ما این است که پیش ثبت نام درحال انجام است و گزارشی مبنی بر اینکه مناطق خاصی با مشکل مواجه باشند دریافت نکرده ایم.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط