آرین موتور

اولین خودرو مینی‌ون لکسوس + تصاویر

عصر خودرو- خودرو مینی‌ون لکسوس بر پایه تویوتا آلفارد ساخته شده و تنها در بعضی از بازار‌های خاص عرضه می‌شود.

اولین خودرو مینی‌ون لکسوس + تصاویر
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۶:۰۰
  • اولین خودرو مینی‌ون لکسوس + تصاویر
  • اولین خودرو مینی‌ون لکسوس + تصاویر
  • اولین خودرو مینی‌ون لکسوس + تصاویر
  • اولین خودرو مینی‌ون لکسوس + تصاویر

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سال گذشته لکسوس اولین خودروی مینی‌ون خود را با نام LM معرفی و رسماً وارد بازار MPV‌ها شد. این مینی‌ون بزرگ بر پایه تویوتا آلفارد ساخته شده و تنها در بعضی از بازار‌های خاص عرضه می‌شود.

فضای داخلی بزرگ و لوکس می‌تواند مورد توجه مشتریانی واقع شود که نیاز به حمل افراد بیشتری دارند. اما اگر لکسوس LM مورد نظر شما نیست شاید روزی بتوانید تویوتا سی‌ینا را با آرم لکسوس خریداری کنید. نسل جدید سی‌ینا خودرویی عالی به نظر می‌رسد و زمانی که جلوپنجره دوکی شکل و چراغ‌های منحصر به فرد لکسوس روی آن قرار می‌گیرد، باز هم بهتر می‌شود. چرخ‌های 20 اینچی برای ظاهر اسپرتی‌تر و سپر‌های تهاجمی متناسب با این خودرو و همچنین زبان طراحی لکسوس هستند.

در مقایسه با LM، لکسوس مطالعاتی EM پیشنهاد زیباتری برای افرادی که مینی‌ونی لوکس را می‌خواهند محسوب می‌شود. چه برای خانواده‌ها یا برای مدیران شرکت‌ها فرقی نمی‌کند که سراغ این مینی‌ون لوکس و جذاب بیایند. اما نکته بد ماجرا اینجاست که این تنها یک طرح تمرینی طراحی است و تاکنون تصمیمی از سوی تویوتا و لکسوس برای خلق چنین خودرویی گرفته نشده است.

تویوتا سی‌ینا جدید از نوع هیبریدی بوده و به‌تن‌هایی هم خودرویی لوکس و جذاب است و می‌توانیم امیدوار باشیم که لکسوس هم این رندر یا حتی بهتر از آن را به‌زودی محقق نماید.

برچسب ها
کرمان موتور
مطالب مرتبط